Nový Renault Clio

Designed for living

3 důvody, proč si vybrat Nový Renault CLIO

Stylový malý vůz s možnostmi personalizace

Revoluční interiér s prvotřídními materiály

Moderní asistenční systém pro klidnou jízdu

Revoluce uvnitř

Nechte se okouzlit

Uvnitř vozu se počítá každý detail. Nové CLIO prošlo revoluční proměnou a nyní je vybaveno vysoce kvalitními materiály a vkusnými detaily. S novým kokpitem zaměřeným na řidiče a pohodlnými sedadly si užijete jízdu, která bude inspirací pro vaše smysly. A aby byla skutečně ještě více posílena vaše pohoda, můžete si vybrat pakety personalizace interiéru a systém MULTI-SENSE s ambientním osvětlením. Interiér přesně takový, jaký jej chcete mít!

Neodolatelný design...

Vyjádřete svou osobnost!

Smyslné linie, dynamický profil a nová světla s technologií full LED… Nové CLIO si vás získá na první pohled svým moderním a dynamickým stylem, který je ještě zdůrazněn novým metalickým lakem oranžová Valencia. S možnostmi personalizace, novými disky kol a sportovní verzí R.S. Line má tento malý vůz širokou nabídku, která uspokojí všechny potřeby.

… a usnadní vám každodenní jízdu.

Jízdu s ním budete milovat

Díky jedné z největších dotykových obrazovek ve své třídě s online navigačním systémem, hledáním bodů zájmu pomocí Google Places atd., s novým multimediálním systémem Vám Nové CLIO poskytne dokonale jednoduché online zážitky! Ve městě i mimo něj vás tento malý vůz udrží v bezpečí díky automatickému nouzovému brzdění s detekcí chodců a cyklistů. Nové CLIO představuje nejnovější pokročilé asistenční systémy, které jsou seskupeny pod značku Renault EASY DRIVE. Tyto systémy usnadní řízení a parkování, včetně kamerového systému 360° a parkovacího asistenta Easy Park Assist.

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.