Autorizovaný dealer RENAULT, DACIA a HYUNDAI

AUTO KOUT CENTRUM - AUTORIZOVANÝ DEALER RENAULT AUTO KOUT CENTRUM - AUTORIZOVANÝ DEALER DACIA AUTO KOUT CENTRUM - AUTORIZOVANÝ DEALER HYUNDAI

Volná místa

AUTO KOUT CENTRUM hledá pracovníka na obsazení následující pozice.

Servisní poradce / přijímací technik - Renault, Dacia

Jsme autorizovaný prodejce nových i ojetých  osobních a užitkových vozů Renault, Dacia a Hyundai. Do našeho týmu hledáme novou posilu pro plnění prodejního cíle.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníkem v návaznosti na jeho potřeby a požadavky, řešení rozsahu, trvání a ceny servisních prací
  • práce v souladu s výstupy plánovacího modulu
  • monitorování vývoje zakázek a odpovědnost za správnost a včasné provedení servisních úkonů
  • zajištění dostupnosti servisního personálu, náhradních dílů, náhradního vozidla a služeb spojených se servisními s úkony

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • práci s PC
  • min. 2 roky praxe na pozici servisního poradce/přijímacího technika
  • orientaci na trhu automobilového průmyslu
  • vztah k obchodní činnosti
  • vynikající slovní i písemný projev
  • perfektní komunikaci s lidmi
  • uctivý a férový přístup ke klientovi,  zaměstnavateli i  kolektivu
  • časovou flexibilitu, loajalitu,  poctivost
  • proaktivní a samostatný přístup k práci
  • ochotu a zájem učit se nové věci

Nabízíme:

  • stabilní zázemí rodinné firmy fungující na poli automobilového průmyslu přes 20 let
  • zajímavou náplň práce
  • vynikající finanční ohodnocení  (fixní plat + procenta za plnění stanoveného cíle) + další benefity
  • přátelský a stabilní kolektiv
  • moderní, krásné a čisté pracovní prostředí
  • férový přístup zaměstnavatele
  • technické vybavení potřebné k práci
  • setkávání s novými lidmi
  • možnost profesního růstu

Zaujala Vás vypsaná pozice a máte pocit, že byste právě Vy mohl/mohla být posilou našeho týmu? Tak neváhejte a kontaktujte nás.

Filip Kout, email: filip.kout@autokout.cz

Generic placeholder image