Dvojnásobný úspěch v soutěži Hyundai CZ – DEALER ROKU 2023

Ocenění jsou vždy výjimečným potěšením a pokud se opakují i další rok, je to opravdu důvod k radosti. Letos jsme se opět mohli těšit z vítězství v rámci celorepublikové soutěže Hyundai o nejlepšího dealera.

Po loňském triumfu jsme si i letos připsali prvenství v kategorii „Marketing za rok 2023“. Navíc zabodoval náš prodejní tým, který se umístil na skvělém druhém místě v kategorii „Prodej za rok 2023“.

Ocenění převzal Filip Kout, jednatel společnosti AUTO KOUT Centrum, od Martina Saitze, generálního ředitele Hyundai CZ, na slavnostní dealerské konferenci konané dne 19. 4. 2024.

Vážíme si nejen samotných ocenění, ale i důvěry, kterou nám naši zákazníci a partneři projevují. Tento úspěch je pro nás nejen potvrzením naší práce, ale také motivací a závazkem pokračovat v poskytování těch nejlepších služeb i v budoucnu.

Rádi bychom také poděkovali všem našim partnerům, kteří nám v oblasti marketingu poskytují podporu a přispívají k našim společným úspěchům.

Připomeňte si s námi ocenění za rok 2022 a 2021, o kterých jsme psali v těchto článkách:

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.