Vítězství v soutěži Hyundai CZ – DEALER ROKU 2021

S hrdostí vám oznamujeme, že naše dealerství vyhrálo v soutěži Hyundai CZ – DEALER ROKU 2021, a to v kategorii MARKETINGOVÝ POČIN ROKU 2021.

Cenu převzal Filip Kout, jednatel společnosti AUTO KOUT Centrum, od Martina Saitze, generálního ředitele Hyundai CZ – na slavnostní dealerské konferenci Hyundai, která se konala 2. 6. 2022. 12. 7. jsme pak měli příležitost podělit se o tuto radost s ambasadorem naší společnosti, Honzou Váňou, který je hlavním aktérem onoho vítězného počinu.

Ocenění je totiž výsledkem úžasného partnerství v Národním sportovním projektu pro děti a mládež.

Již od spuštění projektu v červnu 2021 jsme si společně stanovili jasný cíl – ukázat dětem, jak je pohyb a sport důležitý. Snažíme se v mládeži vzbudit zdravou soutěživost, motivovat je ke sportovním aktivitám, a co je nejdůležitější, docílit u dětí radost z pohybu. O tom, že se nám to daří, svědčí i výrazný nárůst zapojených míst v celé České republice. V roce 2022 je to již celkem 250 obcí či měst (v roce 2020 celkem 193).

Rekordmanem v účasti je Golčův Jeníkov, kde se v září 2021 zapojilo celkem 180 dětí.

Projekt získal také záštitu MŠMT a postupně narůstá i přímá podpora krajských úřadů a obcí.

Rádi byste zapojili i školu ve vaší obci či městě? Informace o tom, jak postupovat, najdete zde: https://www.tajv.cz/

Honzovi tímto moc děkujeme za spolupráci a přejeme mu mnoho dalších bezpečných km na cestách, kde ho i nadále doprovází náš Hyundai TUCSON.


 

 

 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.