Zimní kontrola vozu 2019

Zima vás nezastaví, využijte výhodnou zimní nabídku servisu Renault.

Buďte na ni připraveni:

  • se sadou kompletních kol
  • s roční garancí pneumatik
  • s novými servisními službami

Akční nabídka zimních kompletních kol

Doporučené zákaznické ceny jsou za 1 kus včetně DPH a montáže. Montáž zahrnuje práci a drobný materiál (ventilky, závaží). Ozdobné kryty kol / středové krytky jsou k dispozici dle aktuální dostupnosti. Rozšířená garance je poskytována po dobu jednoho roku od koupě kompletního kola s hliníkovým diskem*. Modely Clio IV, Clio V a Captur jsou dodávány se standardními ventilky, ostatní modely jsou s ventilky TPMS. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

Rozšířená garance na 1 rok*

Při nákupu sady kompletních kol s hliníkovým diskem získáte rozšířenou garanci na 12 měsíců, která se vztahuje na výměnu pneumatiky při jejím neúmyslném
neopravitelném poškození (např. náraz do obrubníku, vjetí do díry ve vozovce, propíchnutí či průraz pneumatiky). V takovém případě vám bude nabídnuta nová pneumatika. Více informací získáte v autorizovaných servisech Renault nebo na www.renault.cz.

Akční nabídka zimních pneumatik

Nabídka platí od 1. 9. do 31. 12. 2019 u participujících partnerů Renault. Uvedené zákaznické ceny jsou za 1 kus včetně DPH a nezahrnují montáž. Přesný homologovaný rozměr pneumatiky včetně hmotnostního a rychlostního indexu konzultujte, prosím, v technickém průkazu ke konkrétnímu vozidlu (může se lišit dle modelu/verze/motorizace). Nenalezli jste svůj rozměr? Kompletní nabídku a více informací najdete u svého autorizovaného prodejce Renault nebo na https://pneumatiky.renault.cz.

Ochrana před deštěm

Viditelnost, pohodlí, bezpečnost:

RainProtect změní váš pohled na čelní sklo

Přípravek RainProtect vytváří chemické spojení s čelním sklem, není pouhou vrstvou na povrchu. Po použití ochranného přípravku nezůstává voda v žádné formě (déšť, sníh nebo kroupy) na skle a je rychle odváděna z vašeho zorného pole. Vaše čelní sklo je chráněno po dobu 6 měsíců.

Nyní pouze za 319 Kč

Nezapomeňte na kontrolu vozu před zimou

Zimní prohlídka se skládá z 18 bodů vizuální kontroly, takže budete na zimní sezonu dobře připraveni. Zkontrolujeme nejdůležitější místa vašeho vozu a připravíme ho na bezpečné cestování v zimních podmínkách.

Nyní pouze za 399 Kč

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.