Zcela nový Hyundai Tucson
se zimní nadílkou výhod AKC

Vítejte v revoluci. Zcela nový Tucson, pokročilý a experimentální, není jen evolucí svého předchůdce, ale plnohodnotnou designovou revolucí. Jako lídr v oblasti progresivního designu nabízí také nejmodernější inteligentní technologie a nejelektrifikovanější pohon ve svém segmentu.

 
 
 
 
 
 
 

Elektrifikované pohony.

Vyslyšeli jsme vaše žádosti. Nyní si můžete vybrat z nejelektrifikovanějších variant pohonů v tomto segmentu: 48V hybridní, hybridní a plug-in hybridní.

 

Revoluční design.

Kombinace dynamických geometrických tvarů, ostrých úhlů a prvních parametrických skrytých světel na světě – to vše dělá zcela nový Tucson výjimečným zjevem na silnici.

 

Nejlepší bezpečnostní výbava ve své třídě.

Užijte si ještě větší klid s nejlepšími vyspělými asistenčními systémy ve své třídě a balíčkem aktivní bezpečnosti s řadou inovativních funkcí.

 
 
 

Podívejte se na odhalení zcela nového Tucsonu!

Zcela nový Tucson byl světu představen 15. září.

 

Designová revoluce

Sofistikovaný a experimentální design zcela nového Tucsonu je prostě revoluční. Posunutí moderní estetiky na další úroveň, jeho ostře řezané plochy a dynamické linie jej nominují na špičku designu SUV. Mohutný vzhled, větší a širší karosérie, kombinace ostrých úhlů a dynamických proporcí – to vše je součástí velmi progresivního vzhledu bez kompromisů, respektujícího i dědictví vzhledu minulých generací SUV značky Tucson.

 
 
 

První parametrická skrytá světla na světě.

Geometrický vzor parametrické mřížky chladiče v tmavě chromovaném provedení se okamžitě promění, když se rozjedete. Díky nejmodernější technologii polozrcadlového osvětlení se vnější části mřížky po zapnutí LED denních světel mění na brilantní tvary, připomínající drahokamy a vytvářejí jedinečný high-tech světelný podpis. Když zastavíte, tvary opět splynou s mřížkou chladiče.

 
 

Zvýrazňující chromovaná lišta.

Sportovní cítění zcela nového Tucsonu je zdůrazněno chromovanou lištou, začínající u bočních zrcátek a pokračujících až k C-sloupku.

 
 
 

Zadní LED kombinovaná světla.

Široká koncová světla LED s detaily parametrických skrytých světel.

 

19" kola z lehké slitiny.

Na přání může nový Tucson jezdit na 19" kolech, která skvěle doplňují ohromující proporce zcela nového Tucsonu.

 
 

Krása meziprostoru.

Nástup do sofistikovaného a prostorného interiéru zcela nového Tucsonu je jako vstup do úhledně uspořádané místnosti, kde mizí každodenní starosti. Zde se prostor, technologie a informace harmonicky prolínají. V interiéru jsou použity smyslné tvary inspirované vodopády, vysoce kvalitní na dotyk měkké materiály, dodávající novou úroveň celkovému vzhledu a dojmu.

 
 

KONEKTIVITA PRO PLNĚ DIGITÁLNÍ ZÁŽITEK.

Elegantní jednoduchost kabiny je zdůrazněna integrací nejlepší konektivity v segmentu. Objevte dokonalý a plně přizpůsobitelný digitální zážitek s novou 10,25” dotykovou obrazovkou a dotykovou konzolí - a užijte si snadné ovládání vašeho online světa a vašeho vozidla. Naši designéři upustili od otočných knoflíků a tlačítek, takže všechny funkce navigace, infotainmentu, vytápění a klimatizace jsou ovládány senzorickými tlačítky.

 

Ambientní osvětlení.

Nastavte si osvětlení tak, jak chcete. Ambientní náladové osvětlení nabízí 64 konfigurovatelných barev a 10 úrovní jasu, aby vyhovovalo každé náladě. Světelné zdroje jsou ve spodní části středového obložení, v bezdrátové nabíjecí podložce a kapse dveří.

 
 
 

Řazení shift-by-wire.

Ovládací prvky elektronického řazení jsou součástí ergonomicky umístěné loketní opěrky – umožňuje intuitivní použití a skvěle zapadá do čistého vzhledu interiéru.

 

Zvýšená prostornost.

Zcela nový Tucson, který je prostornější než kdykoli předtím, poskytuje cestujícím pohodlí a prostor, které jsou obvykle vyhrazeny pro modely vyššího segmentu. Cestující vzadu mají k dispozici větší prostor pro nohy.

 
 
 

Sklopná zadní sedadla.

Pro větší pohodlí a všestrannost lze nyní zadní sedadla sklopit v poměru 40:20:40. Navíc páčky na bočních stěnách kufru umožňují sklopit sedadla na dálku.

 

Užijte si větší prostor pro náklad.

Zavazadlový prostor byl zvětšen a v závislosti na zvolené výbavě a motorizaci: objem kufru až 620 litrů a při sklopených sedadlech až 1799 litrů.

 
 

Velký komfort a pohodlí.

Zcela nový Tucson, který je velmi všestranný a vybavený skvělou konektivitou, nabízí také všestranný komfort a pohodlí. Díky chytrým funkcím, jako je dálkové sklápění opěradel zadních sedadel nebo posun sedadla spolujezdce cestujícími vzadu, je nakládání nákladu a nastupování a vystupování ze sedadel 2. řady rychlé a snadné. A všichni cestující si zamilují vyhřívaná sedadla vpředu i vzadu, stejně jako třízónovou klimatizaci s nepřímými ventilačními otvory pro příjemnější vnitřní prostředí.

 

Ovládání sedadla spolujezdce.

Tato chytrá funkce umožňuje řidiči odsunout a sklopit sedadlo spolujezdce pomocí tlačítka na sedadle pro snadný vstup a více pohodlí.

 
 
 

Dálkové sklápění zadních sedadel.

Potřebujete víc místa při nakládce zavazadel? Žádný problém. Páčky pro sklopení zadních sedadel, umístěné na bocích kufru, vám umožní snadno a rychle zvětšit zavazadlový prostor.

 

Technologie Multi-Air Mode.

Maximalizujte své individuální pohodlí. Poprvé se ve vozidle Hyundai objevuje zcela nová technologie Multi-Air Mode. Ta se skládá z kombinace přímých a nepřímých větracích otvorů pro klimatizaci a vytápění, které vytvářejí příjemnější vnitřní prostředí s jemnějším prouděním vzduchu.

 
 

Třízónová klimatizace.

Radost pro všechny. Díky třízónové klimatizaci si nyní kromě cestujících na předních sedadlech mohou nastavit svou vlastní-odlišnou teplotu i cestující na sedadlech zadních.

 
 

Špičkové možnosti připojení.

Zcela nový Tucson přirozeně také dostal tu nejlepší konektivitu - všechny nejnovější technologie: zrcadlení smartphonů, telematické služby Bluelink® Connected Car Services, které vám umožní ovládat vaše auto ze smartphonu. Bezplatné pětileté předplatné služeb LIVE Services společnosti Hyundai je součástí 10,25” velkoplošného navigačního systému.

 

10,25" dotyková obrazovka a dotykové ovládání.

Nový 10,25" dotykový displej plynule přechází do kompletní konzoly dotykové obrazovky. Všechny ovládací prvky navigace, infotainmentu a klimatizace jsou dotykové.

 
 
 

10,25" digitální přístrojový panel.

Digitální přístrojový panel je ozdobou interiéru. Panel je umístěn volně v prostoru a působí vzdušně a volně.

 

Rychlé bezdrátové dobíjení.

Užijte si vysokorychlostní bezdrátové dobíjení smartphonu. Výkon byl zvýšen z 5 W na 15 W pro ještě rychlejší nabíjení. Jednotka je vybavena integrovanou funkcí chlazení, zabraňující přehřátí.

 
 
 

USB porty pro všechny.

Zůstaňte nabití. Zcela nový Tucson má k dispozici USB porty vpředu i vzadu, aby bylo zajištěno, že každý na palubě bude moci nabíjet na cestách svá zařízení.

 

Prémiový sound system KRELL.

Prémiový sound system KRELL poskytuje vynikající zvuk - s osmi vysoce výkonnými reproduktory a subwooferem, optimálně vyladěným pro skvělý zvukový zážitek.

 
 
 

Telematické služby Bluelink® Connected Car Services.

Zůstaňte nabití. Telematické služby Bluelink® Connected Car Services přinášejí bezproblémové připojení - s širokou škálou funkcí, díky nimž bude vaše jízda pohodlnější a zábavnější. Kromě mnoha chytrých funkcí, které můžete ovládat pomocí aplikace Bluelink, je v navigačním systému zahrnuto také bezplatné pětileté předplatné služeb LIVE Services od společnosti Hyundai.

 
 

Užijte si více klidu s nejlepší bezpečností ve své třídě.

S nejvyspělejšími asistenčními systémy ve své třídě a balíčkem aktivní bezpečnosti se skvělou řadou inovativních funkcí přináší zcela nový Tucson ještě větší bezpečnost a klid pro vás i vaše blízké.

 
 

Asistent pro jízdu po dálnici (HDA)

Zcela nový Tucson byl poprvé vybaven asistentem Highway Driving Assist (HDA). Tato funkce je kombinací asistenta sledování jízdního pruhu a inteligentního tempomatu založeného na navigaci, využívající senzory a mapová data k zajištění bezpečného provozu a automatické úpravy rychlosti v omezeném prostředí. Speciální tlačítko na volantu umožňuje řidiči aktivovat HDA jedním kliknutím.

Asistent sledování mrtvého úhlu (BVM)

Nyní můžete na obrazovce palubní desky vidět pohled zezadu na vůz - z levé i pravé strany. Kamery se aktivují pomocí ukazatele směru během změny jízdního pruhu.

Asistent autonomního nouzového brzdění (FCA)

Systém FCA automaticky zabrzdí, když detekuje náhlé brzdění automobilem jedoucím vpředu nebo detekuje chodce či cyklisty v cestě. Nyní aktualizováno o funkci Junction Turning, speciálně kalibrovanou tak, aby zabránila čelním nárazům při odbočování doleva na křižovatkách (v zemích s levostranným řízením).

Dálkový parkovací asistent (RSPA).

Zcela nový Tucson může na dálku zaparkovat nebo se naopak vyvést z parkovacího místa. Systém může dokonce vůz sám vrátit na parkovací místo pouhým stisknutím tlačítka.

 
 

Asistent automatického přepínání světel High Beam Assist (HBA).

Detekuje protijedoucí vozidla a vozidla ve stejném jízdním pruhu a automaticky přepíná na potkávací světla. Když již nejsou detekována žádná vozidla, reaktivuje dálková světla a maximalizuje tak váš rozsah vidění.

 
 
 

Vyšší bezpečnost se 7 airbagy.

Nový Tucson je vybaven vylepšeným systémem sedmi airbagů, včetně středového bočního airbagu mezi předními sedačkami, který je v tomto segmentu jedinečný.

 

Asistent pro jízdu v pruzích (LFA)

Zcela nový Tucson je vybaven asistentem pro jízdu v pruzích (LFA). Pokud je aktivován, udržuje vůz vycentrovaný ve svém jízdním pruhu při rychlostech mezi 0 a 180 km/h na dálnicích a městských ulicích.

 
 
 

Inteligentní tempomat (SCC)

Více bezpečnosti a méně stresu. Tempomat udržuje nastavenou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla, automaticky snižuje nebo zvyšuje rychlost na předem nastavený limit.

 

Asistent pro sledování mrtvého úhlu (BCA)

Pomocí radarových senzorů v zadním nárazníku a přední kameře vás systém varuje před provozem v oblasti mrtvého úhlu. Pokud v takové situaci nastavíte ukazatel směru, vydá akustické varování a automaticky zabrzdí, aby nedošlo ke kolizi.

 
 
 

Nejširší řada elektrifikovaných motorizací.

Zcela nový Tucson, který byl vyvinut s cílem snížení emisí, aniž by bylo třeba kompromisů v oblasti radosti z jízdy. Nabízí proto nejširší škálu elektrifikovaných motorizací v segmentu kompaktních SUV. Můžete si vybrat ze zážehových a vznětových motorů s 48 V mild hybrid technologií, plně hybridních a plug-in hybridních verzí. K dispozici jsou motorizace jak vznětové, tak zážehové.

 

48V mild hybrid.

Ušetřete palivo a snižte emise pomocí 48V mild hybrid technologie. Podporuje spalovací motor přídavným točivým momentem během akcelerace.

 

Hybrid.

Elektrizující účinnost. Hybrid je poháněn novým 1,6litrovým benzínovým motorem T-GDI Smartstream a elektromotorem o výkonu 44,2 kW s lithium-iontovou polymerovou baterií o výkonu 1,49 kWh.

 

Plug-in hybrid.

Elektrický, když chcete. Benzínový, když to potřebujete. Plug-in hybridní verze zcela nového Tucsonu s 1,6litrovým motorem T-GDI bude k dispozici v roce 2021.

 
 

Systém pohonu všech kol HTRAC ™.

Špatné počasí? Serpentýny? Žádný problém. Inovativní systém pohonu všech kol HTRAC ™ poskytuje optimální ovladatelnost a výkon za každých podmínek.

 
 
 

Elektronicky řízené tlumiče (ECS).

Užijte si inteligentní odpružení. Regulací tlumicí síly na každém jednotlivém kole ECS snižuje nežádoucí pohyby karoserie, aby zjednodušil řízení a přinesl plynulejší jízdu.

 

Volič terénního režimu.

Sníh? Písek? Bláto? Žádný problém. Volič terénního režimu vám umožňuje pohodlně přepínat jízdní režimy pohonu všech kol optimalizovanými pro různé jízdní situace a druhy povrchů.

 
 

5letá záruka bez omezení počtu kilometrů.

Jako každý Hyundai, i nový Tucson je vyroben podle nejvyšších možných standardů kvality. A tuto kvalitu podporujeme 5letou zárukou bez omezení počtu kilometrů, abyste si mohli v životě užívat věci, které máte rádi, aniž byste se museli starat o své auto. Kromě toho je vysoce výkonný lithium-iontový polymerový trakční akumulátor zcela nového Tucsonu chráněn zárukou po dobu 8 let nebo 160 000 km, podle toho, co nastane dříve. Užijte si extra klid, který vám poskytuje jedna z nejlepších záruk v oboru – ta je naším standardem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.