Vánoční poděkování

 

Vážení zákazníci,
s blížícím se koncem roku 2023 bychom rádi využili této příležitosti k tomu, abychom vám všem upřímně poděkovali za vaši důvěru a přízeň, kterou jste nám během letošního roku projevili. Jste pro nás nejen zákazníky, ale také partnery.

Vaše rozhodnutí vybrat si nás jako dodavatele nových, předváděcích či ojetých vozů nás těší. Stejně tak i skutečnost, že jsme vám mohli poskytnout kvalitní servisní služby a pomoci také s nákupem příslušenství. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme hrdí na to, že jsme vám mohli být nápomocní.

S blížícím se adventem a vánočními svátky vám přejeme pohodový a radostný čas strávený s vašimi blízkými. Ať vás provází klidné časy, radostné okamžiky a příjemná setkání. Těšíme se, že nás opět navštívíte v novém roce 2024 a budeme mít příležitost vám opět poskytnout stejně kvalitní služby.

V období vánočních svátků jsme vám plně k dispozici v obvyklých otvíracích hodinách, s jedinou výjimkou – v sobotu 23. a 30. 12. 2023 budeme mít výjimečně zavřeno. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním pohodových svátků,

Váš tým AKC

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.