Lehké užitkové vozy Renault jsou jedničkou na českém trhu nejen za rok 2021, ale i za leden 2022

Rok 2021 byl pro značku Renault, resp. pro její divizi lehkých užitkových automobilů, mimořádně úspěšný.

Nejúspěšnějším modelem mezi užitkovými vozy Renault je jednoznačně Master, kterého bylo loni v České republice prodáno 1 726 kusů. Svoji zavedenou pozici potvrdil i model Trafic se svými 450 prodanými kusy.

 

Modelová řada Kangoo Van, která se v polovině minulého roku dočkala generační obměny, dosáhla na 224 prodaných vozidel, z toho 68 elektro dodávek Kangoo E-Tech elektrický. To představuje prvenství v segmentu elektrických užitkových vozidel.

 

Ve stejnou dobu vstoupil do prodeje nový model Renault Express a v premiérovém roce zaznamenal 261 registrací.

 

Zcela nový Kangoo Van získal ocenění ''2022 International Van of The Year''.

Loňský úspěch značky Renault umocňuje ještě skutečnost, že model Renault Kangoo Van byl 17. 11. 2021 vyhlášen „Mezinárodní dodávkou roku 2022“ (IVOTY). Tento titul získalo Kangoo Van na základě výsledků volby 24členné poroty evropských novinářů v konkurenci čtrnácti lehkých užitkových vozidel uvedených na trh v posledních 12 měsících. Porotci v anketě IVOTY hodnotili u vítězného Kangoo jako rozhodující jeho přínos standardům v segmentu lehkých užitkových vozidel, zejména v oblasti efektivity, bezpečnosti, udržitelnosti a ekologie.

Také za leden 2022 je značka Renault se 184 prodanými kusy opět jedničkou českého trhu mezi lehkými užitkovými automobily.

Nejprodávanější je i letos model Master, jehož prodej dosáhl 110 kusů, následuje Kangoo s 63 a Trafic s 11 vozy. Pozici v současnosti u nás nejprodávanějších dodávek potvrzuje i pohled na české silnice, kde jsou lehké užitkové vozy Renault stále častěji vidět.

Využijte prověřených zkušeností a staňte se i Vy spokojenými zákazníky. Naše společnost AUTO KOUT CENTRUM má s prodejem i servisem lehkých užitkových vozů Renault dlouhodobé zkušenosti.

 
 Michal Procházka

Vedoucí prodeje
Renault

Michal Procházka

+420 326 905 040

+420 775 350 894

michal.prochazka@autokout.cz

Napište mi

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.