Úspěšná česká bikerka Jana Czeczinkarová tváří značky Auto Kout Centrum

10. ledna 2020 předal Filip Kout, jednatel společnosti AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r.o., nový vůz Hyundai Tucson N Line úspěšné sportovkyni Janě Czeczinkarové.

Cílem je pomoct Janě v závodní sezóně roku 2020 a podpořit její neomezené cestování za tréninkem a na závody. Jana se tak bude moci plně soustředit na plnění svých cílů a snů, mezi které patří i ty nejvyšší v oblasti vrcholového sportu.

Spolupráce s Janou není náhodná. Již v roce 2016 zazářila teprve dvacetiletá Jana Czeczinkarová jako velká hvězda. První tři závody Českého Strabag Cupu 2016 vyhrála a ve zbývajících si již premiérové prvenství v seriálu nenechala vzít. Následovala cena v podobě zapůjčení vozu Hyundai Tucson na půl roku právě od společnosti AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r.o., hlavního sponzora Strabag Cupu 2016. Jana si jízdu v novém vozu Hyundai Tucson, zapůjčeném v té nejlepší výbavě, velmi chválila.

„Jana je velmi skromný a ctižádostivý člověk, který má chuť závodit a plnit si své sportovní sny. Naše společnost považuje pohyb a sport za velmi důležitou součást života každého z nás, zejména pak dětí, pro které je Jana jistě velkým vzorem. Vzájemné sympatie tak byly logickým vyústěním pokračování naší spolupráce,“ pochvaluje si Filip Kout, jednatel společnosti.

„Vůz je opatřený originálním designem, včetně nového loga AKC. Jana tak bude na svých cestách propagovat i naši společnost, a to nejen výrazným brandingem na autě, ale i příspěvky na sociálních sítích, kde má široké zastoupení fanoušků,“ upřesňuje spolupráci Světlana Votočková, marketingová manažerka společnosti.

https://www.instagram.com/jana_czeczi/

https://www.facebook.com/janaczeczi/

https://www.janaczeczinkarova.cz

„Cestování je v mém sportu klíčové, ať už se jedná o světové poháry a závody, které jsou často v zahraničí, nebo tréninky probíhající v horském prostředí. Proto je automobil nezbytnou součástí mého sportovního života a jsem moc vděčná, že právě díky AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r.o. mohu svobodně a bezpečně cestovat, a plnit si tak své sny o úspěších na závodech,“ vysvětluje Jana Czeczinkarová.

„Z vozu jsem nadšená, jízdní vlastnosti Hyundai Tucson N Line jsou skvělé a při řízení se cítím bezpečně. Z výbavy mám nejraději tempomat a vyhřívání sedadel. Nepostradatelný je pro mě veliký displej na palubní desce s navigací a možností Bluetooth připojení. Můžu tak poslouchat svou oblíbenou hudbu nebo podcasty,“ popisuje Jana své první dojmy z vozu.

Originální design brandingu vozu realizovala společnost Soliter-polygrafická společnost, s.r.o., https://www.soliter.com/. Kvalitní tisk polepu a jeho instalaci zajistila společnost DK REKLAMA & DESIGN, https://www.dkreklama.cz/

Zapůjčený vůz Hyundai Tucson N Line je v benzínové verzi a s pohonem 4x4, v šedé metalíze. Nechybí 19“ kola z lehké slitiny, pneumatiky 245/45 R19 (v černém provedení), Bi-LED hlavní světlomety s automatickým přepínáním dálkových světel HBA a zadní kombinovaná LED světla. Bezpečnost zajistí např. asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích, asistent pro sledování pozornosti řidiče, sledování mrtvého úhlu vnějších zrcátek, asistent změny jízdního pruhu, upozornění na projíždějící vozidla při couvání, autonomní nouzové brzdění. S orientací na cestách pomůže integrovaná navigace s 8“ dotykovým displejem s funkcí Android Auto a Apple CarPlay. Samozřejmostí je bezdrátové nabíjení mobilních telefonů.

Poznejte i vy modelovou řadu Hyundai Tucson. Nabídka nových skladových vozů zde: https://www.autokout.cz/hyundai/tucson/novy-vuz

 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.