To nejdůležitější o zcela novém modelu IONIQ 5.
Již na našem salonu. Přijďte se podívat.

S atraktivním designem, jízdními vlastnostmi a 800V technologií pro ultrarychlé nabíjení nabízí toto přelomové elektrické SUV úchvatný výkon - postavené na špičkové platformě, která je technologickým milníkem v současné éře rozvoje elektromobility.

 
 
 
 

Ze tmy do světla v 256 pixelech.

 

Vidět a být viděn - korunovační klenoty ikonické přední části – to jsou výrazné LED světlomety s 256 kubickými pixely.

Odvážný a zářící i vzadu.

 

Inovativní design LED světel najdete také vzadu, s obdobným pravoúhlým světelným podpisem v podobě parametrických pixelů modelu IONIQ 5.

 

Exkluzivní 20″ kola z lehké slitiny.

 

Aerodynamicky optimalizovaná kola dále rozvíjí téma designu, vyzařují exkluzivní elektrizující styl v souladu s elegantním profilem vozu.

 
 
 

Solární střecha.

Inovativní solární střecha sbírá energii a přenáší ji do vysokonapěťového trakčního akumulátoru, čímž zvyšuje dojezd vozu.

 
 

Žijte, řiďte, pracujte, relaxujte.

Uvnitř vozu se stírají hranice mezi obytným a cestovním prostorem. Nová EV platforma totiž poskytla příležitost k tomu vymyslet interiér od nuly a nabídnout zcela nový zážitek uvnitř vozu. Větší rovná podlaha, široce nastavitelná přední sedadla, která lze zcela sklopit, a posuvná středová konzola uvnitř vozu přinášejí mimořádný pocit.

 

Ideální místo pro načerpání energie.

Užijte si prvotřídní pohodlí se dvěma plně sklopnými relaxačními sedadly vpředu. Sklopte opěradla a zdřímněte si při dobíjení - stisknutím jediného tlačítka.

 
 
 

Digitální kabina řidiče.

12,3″ obrazovka infotainmentu je hladce integrována s 12,3″ digitálním přístrojovým panelem - high-tech vzhled, který je standardem - pro snadný přístup ke všem jízdním, bezpečnostním, informačním a zábavním funkcím.

 

Široce nastavitelná přední sedadla.

Užijte si prvotřídní pohodlí s plně sklopnými relaxačními sedadly vpředu. Při nabíjení sklopte opěradla, opřete se a zdřímněte si - jediným stisknutím tlačítka.

 
 
 

Inovativní použití ekologických materiálů.

V modelu IONIQ 5 jsou hojně využity ekologické materiály, jako ekologicky zpracovaná kůže a recyklovaná příze. Suroviny extrahované z cukrové třtiny se navíc používají na čalounění stropu, koberce a potahy sedadel. Řešení, které je recyklovatelné a také krásné. Inovativní použití přírodních materiálů je dalším příspěvkem k udržitelnosti v rámci našich výrobních procesů, díky čemuž je IONIQ 5 méně závislý na produktech na bázi ropy.

 
 
 

Elektrický pohon všech kol (HTRAC).

IONIQ 5 je k dispozici s charakteristickým systémem pohonu všech kol Hyundai HTRAC, pohon 4×4 vás udrží v pohybu za všech podmínek.

 
 

Užijte si úžasné zrychlení.

 

IONIQ 5 přináší sportovní zrychlení: z 0 na 100 km/h za pouhých 5,2 sekundy u verze s pohonem všech kol - a za 7,4 sekundy u verze s pohonem zadních kol.

Dva silné elektromotory.

 

Ve verzi s pohonem všech kol je IONIQ 5 poháněn dvěma elektromotory, integrovanými do přední a zadní nápravy, ty dávají výkon 305 koní (225 kW).

 

Dojezd až 481 km.

 

Díky špičkové inteligentní technologii společnosti Hyundai přináší na trh uváděná verze modelu IONIQ 5 s pohonem všech kol dojezd až 481 km.

 

 Ultrarychlé dobíjení.

 

Díky výkonné palubní nabíječce o výkonu 11 kW se můžete také připojit k domácímu wall-boxu, domácí zásuvce nebo veřejné stanici s dobíjením střídavým proudem.

Běžné dobíjení.

 

Díky výkonné palubní nabíječce o výkonu 11 kW se můžete také připojit k domácímu wall-boxu, domácí zásuvce nebo veřejné stanici s dobíjením střídavým proudem.

 

Maximální rychlost 185 km/h.

 

IONIQ 5 nabízí vynikající jízdní dynamiku a sportovní výkon s maximální rychlostí 185 km/h.

 
 

Špičková bezpečnost a asistenční systémy.

Dopřejte si maximální bezpečnost a pohodlí s nejvyšší úrovní bezpečnostních a asistenčních funkcí řidiče v řadě modelů Hyundai. Díky Hyundai SmartSense, našim nejmodernějším pokročilým asistenčním systémům řidiče, byl IONIQ 5 vybaven nejnovějšími bezpečnostními funkcemi a asistenčními systémy pro větší klid jízdy. Je to také první Hyundai s technologií autonomního řízení 2. úrovně.

 
 
 
 

Více informací:

 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.