Skvělá auta si říkají o skvělý servis

U nás bude vaše auto v rukou skutečných profesionálů

Váš vůz prohlédneme, i když se cítí ve skvělé kondici, a postaráme se, aby to tak i zůstalo. Můžete se spolehnout na naši odbornou péči a originální díly, za dobrou cenu, kterou se vždy dozvíte předem. Ať je váš vůz ještě v pětileté záruce nebo už ne.

 
 
 
  • Předem známé ceny servisních úkonů
  • Profesionálně vyškolený personál
  • Originální náhradní díly
  • 5 let záruka bez omezení km
  • 5 let asistenční služby
 

 

Originální díly a profesionální péče

Rychlé dodání, dlouhá životnost a spolehlivost originálních dílů. Navíc se můžete spolehnout na naši odbornou péči a profesionálně vyškolený personál dle evropských standardů.

 

 

 

 

Výhodné sezonní nabídky

Pravidelně uvádíme sezónní nabídky v rámci servisní sítě Hyundai. Získejte tak služby a vybrané příslušenství se zvýhodněním. Sledujte nás pravidelně, aby Vám žádná sezónní nabídka neunikla.

 

Další benefity

Záruka 5 let bez omezení kilometrů

Špičková kvalita výroby dovoluje poskytnout 5letou záruku bez omezení počtu km. Pro model STARIA je platná záruka 3 roky bez omezení km.

 

5 let asistenční služby s evropskou platností

Pomoc v případě nepojízdnosti vozidla z důvodů výrobní vady pro celou Evropu. V ČR navíc i v případě vybití akumulátoru, defektu, ztrátě klíčů, nedostatku i záměně paliva.

 

Mapové podklady a online služby zdarma v záruce

Aktualizace mapových podkladů pro vozy s navigací.

 

 

 

Využijte připojení Bluelink®

Před, během a po jízdě vás aplikace Bluelink udržuje ve spojení s vaším vozem. Přináší vám celou sadu služeb a informací, které oceníte nejen na svých cestách.

 
 
 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.