Renault Espace 2015 je již v našem autosalónu!

Očekávaný nový model Renault Espace je pro naše zákazníky k dispozici v autosalónu v Brandýse nad Labem.

Přijďte se svézt v novém Espace, stojí to za to!

Espace získal prestižní ocenění Euro NCAP – ocenění s pěti hvězdičkami za bezpečnost vozu.

Prohlédněte si vše o modelu Espace a objednejte si předváděcí jízdu.

Nový Renault Espace na našem  trhu objevil v květnu takže „lásky čas“ už může slavit na palubě sedmimístného MPV.

Nový Espace nabízí výběr z třech pohonných jednotek, které by měli spojovat odpovídající výkon s nízkou spotřebou paliva, konkrétně Energy TCe 200 je nový benzínový motor zaměřený podle Renaultu na „dynamickou  a zážitkovou jízdou,“ vybavený nejnovější technologii a novou sedmistupňovou  automatickou převodovkou EDC. Pod označením Energy 160 najdeme agregát s technologii Twin Turbo. Tento motor je vybaven v Espace šestistupňovou  automatickou dvouspojkovou převodovkou  EDC. A Energy  dCi 130 je pohonná jednotka spojená se šestistupňovou manuálně řazenou převodovkou, navržená  od značky pro zákazníky, kteří upřednostňují  hospodárnost a nejlepší poměr výkonu a spotřeby.

V paletě výbav jsou tady tři stupně, první stupeň výbavy Life, to je například panoramatická střecha na předními sedadly, nový multimediální systém Renault R-LINK 2, dotykový kapacitní displej s úhlopříčkou 8,7“ a podobně, druhý stupeň výbavy Zen obsahuje nový systém Renault Multi-Sense, který umožňuje řidiči si zvolit jeden z pěti cestovných modů ( komfortní, sportovní, eco, standardní, individuální) či mimo jiné systém 4Control se 4 aktivně řízenými koly. Nejvyšší výbavoví stupeň Initiale Paris jako exkluzivní verze nového Espace by měl přinášet to nejlepší z know-how značky, a tak tady například máme speciální speciální barvu karosérie, speciální disky disky z lehké slitiny o průměru devatenácti palců, v interiéru je hnědá přístrojová deska s pošíváním, přední sedadla vyhřívaná, elektricky nastavitelná, s masážní funkcí a pamětí polohy řidiče a spolujezdce. Samozřejmě všemožné asistenční systémy a technologie.

Pátá generace Renault Espace zamířila do testu Euro NCAP a předvedla velmi slušné výsledky, díky nimž se může pochlubit plným počtem hvězd.  

V případě více informací nás neváhejte kontaktovat.

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.