Připravte se na bezpečné letní cestování
AKČNÍ NABÍDKA

VČASNOU KONTROLOU VAŠEHO VOZU PŘED ODJEZDEM NA DOVOLENOU PŘEDEJDETE MNOHA NEČEKANÝM PROBLÉMŮM, A TÍM I NEČEKANÝM VÝDAJŮM.

 
 
 
 

Sezonní prohlídka vozu

Sezonní prohlídka vašeho vozu se skládá z prověření 18 nejdůležitějších bodů. Ujistěte se, že je váš vůz připraven na další bezpečné cestování.

Nyní pouze za 490 Kč.

 

Dbejte o čistý vzduch v kabině

 

 

Pravidelná údržba klimatizace vám zaručí:

  • čistý a fungující klimatizační systém,
  • zdravé prostředí v kabině,
  • eliminaci pylů, mikrobů, plísní, bakterií, nepříjemných zápachů atd.

Čištění klimatizace od 799 Kč

 
 
TIP: Jen díky originálnímu čelnímu sklu Renault máte jistotu vysoké odolnosti proti vnějším nárazům. Trvejte na kvalitě a bezpečnosti pro celou posádku vašeho vozu a výměnu čelního skla svěřte autorizovanému servisu Renault. To nejdůležitější, co můžete pro svou bezpečnost zajistit, je originální čelní sklo, správná montáž a certifikovaná kalibrace bezpečnostních systémů.
 

Nabídka letních pneumatik

 

 

Nabídka originálních disků

 
 

CLIO V

Philia 16”

2 890 Kč/ks

 
 

CAPTUR II

Bahamas 17”

4 190 Kč/ks

 
 

MEGANE IV

Silverline 16”

od 3 090 Kč/ks

 
 

SCENIC IV

Quartz 20”

6 890 Kč/ks

 
 
TIP: Nezapomeňte, že pro bezpečnou jízdu je také důležité kontrolovat stav brzdových destiček a kotoučů, minimálně jednou za rok. Díky použití kvalitních originálních dílů, které jsou speciálně navrženy ze špičkových materiálů, tak zachováte správnou účinnost brzdového systému.
 
TIP: Originální stěrače Renault jsou vyvinuty přímo pro váš vůz. Dokonale přiléhají k čelnímu sklu a zaručují jeho důkladné setření, abyste mohli klidně pokračovat v jízdě.
 
 
 

Nabídka platí do 31. 8. 2021 nebo do vyprodání zásob. Všechny uvedené zákaznické ceny jsou včetně DPH a nezahrnují montáž. Přesný homologovaný rozměr pneumatiky včetně hmotnostního a rychlostního indexu prověřte, prosím, v technickém průkazu ke konkrétnímu vozidlu (může se lišit dle modelu/verze/motorizace). O konkrétní nabídce a cenách získáte bližší informace u AUTO KOUT CENTRUM. Renault Česká republika, a. s., si vyhrazuje právo na změnu uvedených cen, výše slev a technické specifikace výrobků bez předchozího upozornění. Nabídka je pouze informativní a není závaznou nabídkou k uzavření kupní smlouvy. Použité obrázky jsou ilustrativní.

 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.