Pavel Oliva - recenze vozu Dacia JOGGER

 

Otestována pro vás. Jedním z vás.

O modelu Dacia JOGGER jsme toho napsali již mnoho. Nyní vám přinášíme pohled přímo uživatelský. Tenhle vůz, Dacia JOGGER - verze Extreme TCe 110 7 míst, který je tak trochu 3 v 1 (vlastnosti kombi, MPV i SUV) a hlavně je za rozumné peníze, jsme nechali otestovat a výsledek recenze Vám přinášíme zde v přepisu:

Nejsem autoexpert, ale za svůj život jsem mohl řídil vcelku dost aut… Některé vysněné, jiné pracovní, záchrankové, van s převodovkou na mraky, anebo Pragu V3S bez předního skla !

Jako majitel druhého Dustera jsem se na nový Jogger moc těšil, proč? Přesně to, co jsem čekal v rámci prostornosti, se nepopiratelně povedlo. Když jsem hned na úvod vyndal dvě zadní sedačky (v 7místné verzi), dostal jsem kufr na 6 surfskatů, záchranářský batoh, helmy, chrániče a spoustu dalších nesmyslů co vozím, a to nemluvím o psech. Délka vozu tedy něco jako kombi, prostornost MPV a vzhled spíše do SUV. Za mě ideální parťák pro můj záměr. Stále na cestách, kočovný život…Díky množství dopravních nehod, které jsem ve své branží řešil, jsem se rozhodl, že už nechci nízké auto… Jogger má skvělou světlou výšku a já se rozhodně necítím jak za kulometem, ale mám slušný rozhled, i když jsem moc nevyrostl.

Baví mě!

Jogger je hodně hravá, svižná drožka přátelé! Inu jízdní vlastnosti a test si zájemci poslechnou na erudovaných auto kanálech, ode mě takto: Jízdně mě jen těšil, přilepený na vozovku, akcelerující i ve vyšších rychlostech. Elektroniku, co nemusím (start/stop, hlídání mrtvého bodu apod.) lze v nastavení snadno vypnout. Palubní počítač se snadno páruje s mobilním telefonem, a jsi-li blázen do muziky jako já, audio osazení Joggra Tě bude bavit. Bojíš-li se délky vozidla, přední i zadní parkovací senzory včetně kamery Tě podrží - ale nauč se to i bez nich! Co mě potěšilo jako z malých drobností - ve výbavě je už automaticky držák na telefon, roleta na kufr a další fajn maličkosti, co Ti zlepší den. Klidně ho u @autokout vyzkoušej!

 Recenzi pro vás připravil Pavel Oliva, lektor surfingu a surfskatingu, zdravotnický záchranář, specialista sportovní medicíny a školící trenér světové kalistenické organizace WCO. IG: @oliva_pavel, https://www.instagram.com/oliva_pavel

 
 

DACIA JOGGER - RODINNÝ SEDMIMÍSTNÝ VŮZ

 

7 míst*

 

607 až

1 819 l

objem zavazadlového prostoru**

 

64

konfigurací

 

* Možná konfigurace se 2, 3, 5 nebo 7 místy, dle vašich potřeb a preferencí.
** Minimální objem zavazadlového prostoru 607 l a maximální objem zavazadlového prostoru 1 819 l, v závislosti na variantě a konfiguraci interiéru.

 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.