Objevte zcela nový Hyundai TUCSON N Line
Akce: Léto s výhodami AKC

LIMITOVANÁ NABÍDKA N LINE

Rozhodněte se pro sportovní verzi TUCSON N Line a získejte následující atraktivní výhody:

  • prémie ve výši 70 000 Kč
  • dodatečný výkupní bonus 40 000 Kč při využití financování
  • všechny tradiční benefity Hyundai včetně sady zimních pneumatik zdarma
 
 
 
 
 
 

Důvěra podložená výraznými detaily

Zcela nový TUCSON N Line příjíždí s širokou škálou přepracovaných designových prvků inspirovaných motorsportem. Agresivně přepracovaná přední část je korunována jedinečnou maskou chladiče, které vévodí parametrická skrytá LED světla denního svícení spolu s rozšířenými přívody vzduchu a s černými rámečky, lemujícími hlavní Full-LED světlomety. Lemy blatníků, bočních lišt, prahů a nárazníků jsou v barvě karoserie, což podtrhuje elegantně vyhraněný sportovní vzhled.

 

Příď

Exkluzivní mřížka chladiče, zářivě stříbrný spoiler a obdélníkový nárazník N Line se sportovně laděnými přívodu vzduchu - to jsou některé z hlavních designových prvků přídě vozu.

 
 
 

Bok

Boční profil spolu s výraznou lištou v barvě karoserie, evokují dynamičtější proporce a štíhlejší vzhled.

 

Záď

Obdélníkový zadní nárazník ladí se sportovními výfuky se dvěma koncovkami, zářivě stříbrným difuzorem a výrazným pruhem odrazových skel.

 
 
 

Mřížka chladiče ve stylu N Line

Logo N Line a leskle černé orámování předních Full-LED světlometů - parametrické vzory mřížky inspirované drahokamy, byly zvýrazněny sportovním lemováním, vytvářejícím další světelné odrazy.

 

Exkluzivní 19” kola z lehké slitiny ve stylu N Line

TUCSON N Line má také odvážnější a sportovnější 19“ kola z lehkých slitin, které navazují na designové pojetí smyslné sportovnosti – disky mají výrazný parametrický vzor s geometrickou strukturou.

 

Dvojité sportovní koncovky výfuku

Výfuk s dvojitou koncovkou ladí s mohutným difuzorem a elegantní reflexní linkou – to vše zdůrazňuje skutečnost, že se naši designéři inspirovali vysoce výkonným světem Hyundai N.

 

Leskle černá linie kolem oken

Černá lišta, lemující boční okna se plynule svažuje směrem dozadu a evokuje pocit pohybu vpřed.

 

Exkluzivní aerodynamický spoiler

Sportovní vzhled zadní části modelu TUCSON N Line je zdůrazněn aerodynamickým spojlerem, který je delší než u standardní verze.

 
 

Pohodlí zcela nové úrovně

Vítejte na zcela nové úrovni sportovnosti. Posaďte se do vylepšené kabiny zcela nové výbavy TUCSON N Line a okamžitě pocítíte, že jeho kořeny sahají do motorsportu. Sportovní sedadla nesou logo N a dávají na odiv červené kontrastní prošívání, které objevíte také ve výplních dveří a loketní opěrce. Další designové prvky ve stylu N najdete v závislosti na zvolené převodovce buď na kožené hlavici řadicí páky nebo na krytu konzoly elektronického řazení.

 

Sedadla ve stylu N Line

Sportovní sedadla výbavy N Line vám nabídnou jak pevné boční vedení, tak pohodlí s ergnonomickou bederní opěrkou. Luxusní potahy sedadel kombinují perforovaný černý semiš a kůži.

 
 
 

Kryt konzoly elektronického řazení

Logo N je také součástí designového krytu středové konzoly elektronického řazení s elegantní tmavou povrchovou úpravou.

 
 

Hliníkové pedály

Sportovní hliníkové pedály zvyšují dynamický zážitek z jízdy. Mají povrch z leštěného hliníku s protiskluzovými gumovými prvky.

 

Volant ve stylu N Line

Volant, potažený jemnou kůží s červeným kontrastním prošíváním a sportovními kovovými detaily, hrdě nesoucí logo N.

 

Červené kontrastní prošívání

Sportovní interiér zvýrazňuje kontrastní červené prošívání na sedadlech, volantu, výplních dveří a loketní opěrce. Část přístrojové desky před spolujezdcem je potažena šedou látkou s červeným vzorováním.

 

Nechte se zlákat pocitem N Line

Užijte si lepší agilitu a jízdní vlastnosti díky optimalizovanému elektronicky řízenému odpružení (ECS) pro sportovnější jízdní dynamiku.

 

Vylepšené odpružení

Elektronicky řízené odpružení, optimalizované pro verzi N Line, reaguje rychleji a výrazněji na pohyby karosérie a na pohyby volantu. Výsledkem je, že pocit z řízení je kompaktnější, s lepší zpětnou vazbou.

 
 
 

Jízdní režim Normal

V rámci jízdního režimu Normal inženýři nastavili ideální jízdní komfort v městském provozu i na venkovských silnicích.

 

Jízdní režim Sport

Jizdní režim Sport je ostřejší a nabízí větší kontrolu a zpětnou vazbu v plném rozsahu rychlostí. Skvěle funguje i dobře nastavená kontrola trakce.

 
 
 
 
 

 

Nový Hyundai TUCSON

Vítejte v revoluci. Zcela nový TUCSON, pokročilý a experimentální, není jen evolucí svého předchůdce, ale plnohodnotnou designovou revolucí. Jako lídr v oblasti progresivního designu nabízí také nejmodernější inteligentní technologie a nejelektrifikovanější pohon ve svém segmentu.

Nyní navíc s výročním balíčkem výhod AKC

 
 
 
 
 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.