Autorizovaný dealer RENAULT, DACIA a HYUNDAI

AUTO KOUT CENTRUM - AUTORIZOVANÝ DEALER RENAULT AUTO KOUT CENTRUM - AUTORIZOVANÝ DEALER DACIA AUTO KOUT CENTRUM - AUTORIZOVANÝ DEALER HYUNDAI

Objevte nový Hyundai TUCSON

Poznejte nový Hyundai Tucson 2019 přinášející originální a mimořádně působivý design, nejnovější technologie a vyspělé asistenční systémy řidiče spolu s mimořádně bohatou komfortní výbavou.

Naše nové SUV je dokonalejší než kdykoli předtím.

Exteriér

Nový Tucson Vás strhne svým jedinečným designem přední části s high-tech světlomety s full-LED technologií, podtrhujícími sofistikovaný a sportovní dojem. Spolu s přepracovaným nárazníkem působí ještě vytříbenějším dojmem než jeho předchůdce.

Interiér a pohodlí

Interiér nového Hyundai Tucson působí prémiovým a komfortním dojmem díky architektuře s plovoucím displejem, vybraným materiálům, koženému čalounění horní části palubní desky (ve výbavě Style) a novým vzorům a odstínům čalounění interiéru a sedadel.

Motory

Nový Tucson je dostupný také s 48V mild hybridním pohonem (MHEV 48 V), který je dostupný s dieselovým motorem 2.0 CRDi s výkonem 186 k. Kromě této verze bude nový Tucson v nabídce s motory 1.6 CRDi ve 2 výkonových variantách: 115 k a 136 k. Současně jsou k dispozici také benzínové motory 1,6 GDi (132 k) a 1,6 T-GDi (177 k).

Na výběr budou celkem 3 typy převodovek:

  • Manuální 6stupňová
  • 7stupňová dvouspojková převodovka (DCT)
  • Zcela nová 8stupňová automatická převodovka s hydrodynamickým měničem

Bezpečnost a technologie

Nový Tucson je doslova nabitý novými technologiemi, které přinášejí větší komfort a požitek z jízdy a výrazně zvyšují pasivní i aktivní bezpečnost.

Full-LED světlomety se systémem automatického přepínání dálkových světel (HBA)

Systém monitorování okolí vozidla – 360° pohled, který zajišťují 4 kamery

Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí Auto Stop a Go

Systém sledování únavy řidiče (DAW)

Audio a konektivita

Audio systém se 7" barevným dotykovým LCD displejem, RDS a podporou aplikací Android Auto™* a Apple CarPlay™*a Bluetooth handsfree.
*Aplikace Android Auto™ a Apple CarPlay™ nejsou na českém trhu dosud podporovány.

Bezdrátové nabíjení smartphonů (s podporou standard Qi)

Prémiový audiosystém KRELL s externím zesilovačem a subwooferem (výkon 8 x 45 W)

Nabíjecí USB port pro cestující na zadních sedadlechTyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace