NOVÝ RENAULT MEGANE E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

 

Pro všechny, kdo milují řízení.

 
 

220 k

nebo 160 kW

 

7,4 s

0-100 km/h

 

450 km

dojezd (WLTP)

 
 

ELEKTRICKÝ VŮZ NOVÉ GENERACE

Revoluční nová platforma CMF-EV je vybavena ultratenkou 60kWh baterií a kompaktním 160kW elektromotorem. Optimalizované rozložení hmotnosti, delší rozvor kol a nízké těžiště poskytují vozu lepší obratnost a větší prostor na palubě.

 

NOVÉ ZÁŽITKY Z JÍZDY

Nový Renault Megane E-Tech 100% elektrický kombinuje živost většiny kompaktních hatchbacků a spontánnost sportovních vozů. Jeho vpředu umístěný elektromotor o výkonu 220 k disponuje točivým momentem 300 Nm a ve spojení s 20" koly dává nový význam slovu „jízda“.

 

NOVÉ TECHNOLOGICKÉ INOVACE

Ovládněte své okolí s integrovanou kamerou ve zpětném zrcátku a zůstaňte v bezpečí s 26 asistenčními systémy. OpenR link s vestavěnými službami Google vám umožňuje navigovat do vašeho cílového místa, použít hlasového asistenta k ovládání funkcí vozu a získat přístup k vašim oblíbeným aplikacím.

 

DESIGN BEZ LIMITŮ

Jeho přední část inspirovaná vozy kategorie SUV a karoserie kompaktního hatchbacku tomuto vozu poskytují výjimečný vzhled. Typická full LED přední světla, 3D perleťově zbarvený proužek v zadní části, 20" kola, zlaté a chromované prvky a černá střecha odhalují naprosto originální vzhled.

 

přední část

 

kompaktní karoserie

 

osvětlení vstupu

 

20" disky kol z lehkých slitin

 

nové typické přední světlomety

 

nové typické zadní světlomety

 

nové logo Renault

 

nové označení

 
 
 
 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.