NOVÝ RENAULT KANGOO VAN E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

 

Vůz je možné si prohlédnout na našem salonu, přijďte se podívat.

 
 
 
 
 

 

výhodné financování Renault Easy na míru Vašim potřebám

 

nejširší boční vstup ve své kategorii 1,45 m open Sesame by Renault

 

největší dojezd ve své kategorii až 300 km

 

nejprodávanější užitkové vozy v České republice

 
 

TO NEJLEPŠÍ Z RENAULT KANGOO VAN E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

 
 

100% elektrický

Plánujte své každodenní dojíždění s klidem. Nový Renault Kangoo Van E-Tech 100% elektrický má nejnovější lithium-iontovou baterii se 100% využitelnou kapacitou 45 kWh. Výkon nebo prostor? Už si mezi nimi nemusíte vybírat. Díky uložení baterie pod podlahou využívá nové Kangoo Van E-Tech 100% elektrické svůj nákladový prostor na maximum.
Nabíjejte snadno pomocí 11kW nabíječky. Získejte zpět 100 % dojezdu vašeho vozu za 3 hodiny a 50 minut. Připojte se ke standardnímu Wallboxu, AC nabíječce 22 kW pro zrychlené nabíjení ve městě a DC nabíječka 80 kW je vám k dispozici pro rychlé nabíjení na dlouhé vzdálenosti. 30 minut stačí k tomu, abyste získali 170 km dojezdu!
Pomocí tepelného čerpadla navíc můžete rychle vytápět kabinu a zároveň optimalizovat dojezd. Když je vůz připojen k síti, dálkové ovládání klimatizace vám zajistí komfortní teplotu v kabině a 100% dojezd.

 

VYBAVENÍ NAVRŽENÉ TAK, ABY ZLEPŠILO VAŠE PODNIKÁNÍ

17 asistenčních systémů řidiče

Vaše bezpečnost je naší prioritou. Asistenční systémy ve vašem Kangoo Van E-Tech 100% elektrickém vám pomohou při tažení přívěsu nebo při dlouhých jízdách. Je vybaven adaptivním tempomatem, aktivním systémem nouzového brzdění a asistentem pro udržování v jízdním pruhu. Renault Kangoo Van E-Tech 100% elektrický nabízí inovativní technologii pro bezproblémové jízdy. Mějte přehled o všem, co se děje za vámi, díky systému permanentního výhledu vzad rear view assist.

 
 
 

PERFEKTNÍ ROZMĚRY

 
 
 
 
 
 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.