Nový Renault Kadjar

Ještě atraktivnější a komfortnější. Renault KADJAR, jeden z hlavních modelů segmentu kompaktních SUV se představuje v novém hávu.

Od roku 2015 se ve světě prodalo více než 450 000 kusů, které si získaly rozsáhnou klientelu díky líbivým křivkám, dynamickým vlastnostem a komfortu. Využívá rovněž zkušenosti našeho aliančního  partnera značky Nissan v oblasti pohonu všech kol a schopnostech při jízdě mimo silnici.
Nový KADJAR se představil na pařížském Autosalonu 2018, přinesl pokrok ve všech oblastech.  Nabízí nové výkonnější a úspornější benzinové i naftové pohonné jednotky, aby nabídl větší potěšení z jízdy. Design je dynamičtější a modernější. Zachovává tradiční styl SUV, je však přitažlivější a reprezentativnější. Nový KADJAR klade důraz na komfort, kvalitu a ergonomii. Jeho interiér byl přepracován a díky tomu je jeho každodenní použítí ještě příjemnější.
Nový KADJAR oficiálně vstoupil na náš trh v lednu 2019.

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.