Autorizovaný dealer RENAULT, DACIA a HYUNDAI

AUTO KOUT CENTRUM - AUTORIZOVANÝ DEALER RENAULT AUTO KOUT CENTRUM - AUTORIZOVANÝ DEALER DACIA AUTO KOUT CENTRUM - AUTORIZOVANÝ DEALER HYUNDAI

Nový Renault Kadjar

Ještě atraktivnější a komfortnější. Renault KADJAR, jeden z hlavních modelů segmentu kompaktních SUV se představuje v novém hávu.

Od roku 2015 se ve světě prodalo více než 450 000 kusů, které si získaly rozsáhnou klientelu díky líbivým křivkám, dynamickým vlastnostem a komfortu. Využívá rovněž zkušenosti našeho aliančního  partnera značky Nissan v oblasti pohonu všech kol a schopnostech při jízdě mimo silnici.
Nový KADJAR se představil na pařížském Autosalonu 2018, přinesl pokrok ve všech oblastech.  Nabízí nové výkonnější a úspornější benzinové i naftové pohonné jednotky, aby nabídl větší potěšení z jízdy. Design je dynamičtější a modernější. Zachovává tradiční styl SUV, je však přitažlivější a reprezentativnější. Nový KADJAR klade důraz na komfort, kvalitu a ergonomii. Jeho interiér byl přepracován a díky tomu je jeho každodenní použítí ještě příjemnější.
Nový KADJAR oficiálně vstoupil na náš trh v lednu 2019.


Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace