Nový Renault Express Van

Praktická a úsporná dodávka přesně podle Vašich potřeb.

 
 

Úrok již od 0%

Objem nákladového prostoru až 3,7 m3

 

Jednoduše praktický

Vůz EXPRESS Van s asymetrickými zadními dveřmi, které se otevírají v úhlu 180°, má využitelný objem 3,3 m3 a délku pro náklad 1,91 m s pevnou přepážkou, nabízí nejlepší poměr délky pro náklad/celkové délky ve své třídě. Naložte až 3,7 m3 se sklopeným sedadlem spolujezdce a otevřenou variabilní přepážkou. Jeho posuvné boční dveře se otevírají v rekordní délce 716 mm a zajišťují snadný přístup do vozu.

 

 

 

 

 
 

Jednoduše efektivní

 

Rear View Assist

 

Obraz nasnímaný kamerou namontovanou v zadní části vašeho vozu se zobrazuje na digitální obrazovce – namísto vnitřního zpětného zrcátka. Tak užitečné u vozů s plnou přepážkou!

Zpětné zrcátko Wide View

 

Širokoúhlé zrcátko nacházející se na sluneční cloně spolujezdce rozšiřuje vaše boční zorné pole na pravé straně, a zajišťuje tak lepší pohodlí a bezpečnost. Pokrývá mrtvý úhel neproskleného vozu.

 

Blind Spot Warning

 

Pokud se v mrtvém úhlu zpětného zrcátka vašeho vozu EXPRESS Van nachází jiný vůz, upozorní vás na to výstražná kontrolka v každém zpětném zrcátku.

 

Naše řešení pro firmy

Využijte výhody našich personalizovaných doplňků přizpůsobených požadavkům a potřebám vašeho podnikání. Neváhejte nás kontaktovat a přizpůsobte si váš Express Van.

 
 

 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.