Nový Renault Clio páté generace

Po více než 15 milionech prodaných vozů Renault Clio, Renault prezentuje nové Clio, pátou generaci své ikony.

Interiér vozu Renault Clio byl kompletně přepracován, hlavní prioritou bylo výrazné zlepšení vnímané kvality a zavedení chytré ergonomie zvané „Smart Cockpit“. Klíčovým prvkem „Smart Cockpit“ je multimediální obrazovka o úhlopříčce až 9,3 palců (dvakrát větší než verze 7 palců) a u značky Renault je dosud největší.

Palubní deska je členěna na tři části, horní s měkčeným materiálem, střední s personalizovatelným pásem a spodní část s funkčními prvky, například odkládací schránkou. Pocit šířky je zvýrazněný horizontálním designem středových a bočních výdechů ventilace.

Nová jsou i sedadla, která mají delší sedák a anatomičtější tvarování.

Nové Clio je po všech stránkách ušlechtilejší a dynamičtější. Tvary vychází z předchozí generace. Získává na výraze a současně si zachovává uhlazený profil. Kapota je zvýrazněna prolisy, maska chladiče je větší, příď je důraznější díky velmi nápadné mřížce, která usnadňuje správné chlazení motoru.

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.