NOVÝ RENAULT ARKANA ještě výhodněji!

Využijte akci: Balíček výhod AKC

SKLADOVÉ vozy Renault ARKANA

Otestujte hybridní verzi.

 
 

Moderní design karoserie

 

Dynamické SUV

 

Nová ARKANA je příkladem jedinečného hybridního stylu. Velká světlá výška (200 mm), vysoká, atletická linie spodní části karoserie se svalnatými, výrazně definovanými podběhy dokonale ladí se stylem sportovních SUV. Dojem je posílen kryty podvozku v přední i zadní části. Svažující se linie střechy a prosklených ploch spoluutváří dynamickou, štíhlou siluetu a podtrhuje charakter Nového Renault ARKANA.

Přední část vozu

 

Maska chladiče Nového Renault ARKANA s velkým logem značky uprostřed dodává tomuto modelu rafinovaný vzhled, jejž o to víc zdůrazňují chromové prvky. Výrazně tvarovaná linie předního nárazníku podtrhuje dynamický styl a poodhalený kryt podvozku umocňuje dojem solidnosti.

 

Silueta z profilu

 

Linie karoserie při pohledu z boku je jedním z nejcharakterističtějších rysů modelu. Na první pohled umožňuje rozpoznat Nový Renault ARKANA se vší jeho výjimečnou směsicí elegance, atletičnosti a dynamiky. Nová ARKANA vyjíždí na výrazných kolech (17” nebo 18”), s délkou 4 568 mm, výškou 1 571 mm  a rozvorem kol 2 720 mm. Takovéto proporce propůjčují siluetě lehkost. Eleganci automobilu podtrhují chromované boční lišty a emblémy v předních podbězích.

 

Design interiéru

Nový Renault ARKANA uchvacuje moderním a komfortním interiérem, který všem pasažérům zajišťuje optimální cestovní podmínky.

 

Pohodlný kokpit se špičkovými technologiemi

 

S multimediálním systémem Easy Link s 9,3" obrazovkou, 10,2“ přístrojovým štítem, elektronickou parkovací brzdou, indukční nabíječkou a dalšími prvky získáte bezkonkurenční komfort!

Optimální prostor interiéru

 

Arkana se přizpůsobí vašim potřebám a potřebám vašich cestujících díky prostorné zadní části a objemu zavazadlového prostoru 513 až 1296 l (po sklopení zadních sedadel).

 

Čalounění

 

Interiér Nového Renault ARKANA je díky novému čalounění ještě krásnější. Verze Zen je vybavena textilní čalouněním, oproti tomu verze Intens hrdě představuje čalounění z kůže v kombinaci s textilními prvky či volitelné kožené čalounění se světlými prvky.

Prostorný zavazadlový prostor

 

Z hlediska možného objemu naložených zavazadel Nový Renault ARKANA disponuje značným zavazadlovým prostorem (513 litrů ve verzi TCe 140 EDC a 480 litrů ve verzi E-TECH Hybrid).

 
 
 

Hybridní pohon dostupný na všech úrovních výbavy

 

E-TECH Hybrid – všestranný hybridní pohon bez nutnosti nabíjení

 

Nový Renault ARKANA disponuje hybridním pohonem E-TECH Hybrid. Rozjezdy jsou vždy v elektrickém režimu a v jakékoli situaci je díky okamžitému, dynamickému zrychlení řízení tohoto vozu skutečným potěšením. Vyznačuje se vynikající energetickou účinností, zejména díky inovativní multimódové převodovce, efektivnímu regenerativnímu brzdění a možnosti rychlého automatického dobíjení baterií. Ve městě tak můžete cestovat až 80 % času na elektrický pohon.

Motory TCe 140 a TCe 160: flexibilita a kultivovanost

 

Nové vozy Renault ARKANA jsou k dispozici ve všech úrovních vybavení s přeplňovaným benzinovým motorem 1.3 TCe. Tento úsporný a výkonný motor nejdříve ve verzi o výkonu 140 koní a nakonec také ve verzi 160 koní byl propojen s mikrohybridním systémem. Díky použití alternátoru s funkcí startéru spojeného s 12V lithium-iontovou baterií, umístěnu pod sedadlem spolujezdce, funguje systém Stop&Start plynuleji. 12V systém také napomáhá motoru v energeticky náročnějších fázích, tedy při startování či zrychlování.

 

Komfortní automatické převodovky

 

Nový Renault ARKANA je k dispozici se dvěma inovativními převodovkami – dvouspojkovou 7stupňovou převodovkou EDC spojenou s motory TCe a multimódovou převodovkou se 4 stupni pro spalovací motor a 2 stupni pro motor elektrický. Tyto převodovky se vyznačují plynulým a rychlým řazením a zajišťují komfortní cestování. Efektivně přenášejí výkon na kola a současně optimalizují spotřebu paliva a emise CO2.

 

Vybavení nového vozu Renault ARKANA

 

Volič převodovky E-Shifter

 

Všestranný a technologický interiér

 
 

Komfort a bezpečí

 
 
 

Multimediální systémy nového vozu Renault ARKANA

 

EASY LINK – moderní multimediální systém

 

MULTI-SENSE – personalizované nastavení vašeho vozu Renault ARKANA

 
 

EASY PILOT – asistent jízdy v dopravní zácpě a na dálnici

 
 
 

Verze R.S. Line

 

Verze R.S. Line zvenku

 

Verze R.S. Line uvnitř

 
 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.