Nový TUCSON

Nový TUCSON se o vás postará, ať už vám život přichystá cokoli. Díky špičkovému designu, přepracovanému interiéru a nejmodernějším inteligentním technologiím je dokonalým společníkem pro všechna vaše dobrodružství. Život může být nepředvídatelný, ale naštěstí máte TUCSON.

 
 
 

Nový TUCSON máme již u náš, včetně verze N Line. Přijďte se podívat.

 
 
 

Osvěžující a progresivní.

Sofistikovaný a progresivní design nového modelu TUCSON posouvá moderní estetiku na vyšší úroveň. Jeho elegantní karoserie a dynamické linie již pomohly modelu TUCSON stát se nejprodávanějším modelem v segmentu kompaktních SUV.

 
 

Svěží design exteriéru.

Nový TUCSON působí dynamičtějším dojmem. Elegantně přepracovaná kola z lehké slitiny ještě více zdůrazňují progresivní vzhled.

 
 

Kvalita interiéru a výbavy.

Odborný tisk velkoryse hodnotil čisté linie, kvalitní materiály, nízkou úroveň hluku, povrchy příjemné na dotek a dostatek prostoru.

 
 

Ještě více technologií.

Nový TUCSON byl vylepšen harmonickou kombinací nejnovějších prvků konektivity a pohodlí a nadále přesvědčuje působivou nabídkou nejmodernějších inteligentních technologií.

 
 

Panoramatický displej se dvěma obrazovkami.

Nový panoramatický zakřivený displej harmonicky spojuje 12,3" digitální přístrojový panel a 12,3“ dotykovou obrazovku infotainmentu v jeden celek.

 
 

Špičková konektivita.

Užijte si novou úroveň konektivity díky aktualizacím softwaru Over The Air a funkci Hyundai Digital Key 2 - která umožňuje zamknout, odemknout a nastartovat vozidlo prostřednictvím chytrého telefonu nebo hodinek Apple Watch - aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy.

 
 

Pro ještě větší klid z jízdy.

Pro větší klid je nový TUCSON vybaven nejnovějšími bezpečnostními prvky a pokročilými asistenčními systémy pro řidiče. Je dokonce vybaven systémem Highway Driving Assist 1.5 - kombinací asistenta pro jízdu v jízdním pruhu a inteligentního tempomatu založeného na navigaci.

 
 

Stabilizace při bočním větru.

Nový systém stabilizace při bočním větru aktivně zabraňuje vybočení z jízdního pruhu způsobenému silným bočním větrem, aby udržel směr jízdy a zajistil stabilitu.

 
 

Prostorové zobrazení okolí.

Monitor Surround View je ideální pro parkování a poskytuje 360stupňový přehled o okolí, takže manévrování v omezeném prostoru je snadnější a bezpečnější.

 
 

Sportovní vzhled.

Prozkoumejte naši sportovnější výbavu: N Line.

 
 

Objevte N Line.

Objevte výbavu N Line a její atmosféru inspirovanou motorsportem.

 
 
 
 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.