Nový Hyundai STARIA.

Určeno pro rodinu i podnikání.
Nové MPV STARIA poskytuje zcela novou úroveň řešení mobility, díky které se vaše cestování stává pohodlnějším, produktivnějším a přínosnějším. Díky chytře řešenému, prostornému interiéru a flexibilnímu, snadno přístupnému zavazadlovému prostoru zvládne STARIA vše, co právě potřebujete. Objemný náklad? Nebo spoustu cestujících? Nebo dokonce obojí?
 
  • až 9 komfortních míst k sezení
  • výkonný motor 2,2 CRDi 130 kW
  • relaxační sedadla
  • nový navigační systém s 10,25" obrazovkou
  • elektricky ovládané boční a zadní dveře
  • full LED přední světlomety
 
Víceúčelové vozidlo.
Model STARIA je k dispozici v několika variantách s různým uspořádáním sedadel. Pro ty, kdo potřebují velký vnitřní prostor, je vůz STARIA nabízen v dodávkové verzi se 3 nebo 6 sedadly. Verze kombi s až 9 sedadly, koncipovaná jako osobní vůz, je vhodná jak pro rodinné použití, tak pro podnikání. I při obsazení všech devíti sedadel nepřicházíte o nákladový prostor o objemu 831 litrů.
 
 
 
 
 

Nová úroveň komfortu.

Exteriér modelu STARIA charakterizuje futuristická, čistá silueta, definovaná plynulou křivkou procházející zepředu dozadu a inspirovanou světelným kruhem, který osvětluje zemský obzor při východu slunce.

 

LED světlomety.

Krychlovité full-LED světlomety přispívají k osobitému vzhledu vozu a zajišťují skvělou viditelnost za všech podmínek.

 
 
 

Mřížka chladiče.

Vyzývavá a široká mřížka chladiče s jedinečným síťovým vzorem je nezaměnitelná. Její kosmický vzhled je po obou stranách vkusně doplněn nízko posazenými světlomety.

 

18palcová kola.

18palcová kola jsou opatřena kosočtvercovým vzorem a grafickými prvky zdůrazňujícími výjimečný a luxusní vzhled modelu.

 
 
 

Zadní sdružené svítilny.

Zadní sdružené svítilny ztvárněné v duchu jedinečného designu parametrických pixelů splývají s horním ozdobným lemem.

 
 

Design interiéru.

Prostorný interiér MPV modelu STARIA, inspirovaný salonkem výletní lodi, vyvolává pocit přepychu a pohodlí. Pokroková designová architektura vozidla s nízkými okenními liniemi a rozměrnými panoramatickými okny vytváří dojem prostornosti.

 
 
 

Relaxační sedadla.

 

U vrcholného 7místného modelu je druhá řada relaxačních sedadel vybavena jednodotykovým ovládáním polohy, které automaticky rovnoměrně a pohodlně rozděluje tělesnou hmotnost cestujícího.

Moderní vzhled.

 

Místo řidiče má futuristický vzhled, na kterém se podílí 10,25palcový čelní displej, středová konzola s dotykovou obrazovkou a tlačítkový elektronický volič převodovky. Digitální přístrojový panel je umístěný v horní části palubní desky a řidiči poskytuje neomezený výhled.

 
 
 
 
 

3letá záruka bez omezení ujetých kilometrů.

 
 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.