Nový Hyundai IONIQ 6.

Zažijte přelomový elektromobil.

Již od 1 159 990 Kč nebo za 12 801 Kč měsíčně vč. pojištění.

Elektrifikovaný streamliner.

Zcela nový IONIQ 6, elegantní a nezaměnitelný, je obrysem nové éry elektrické mobility. Jeho design a ohleduplný interiér připomínající kokon byly vytvořeny tak, aby vám poskytly individuální a flexibilní prostor. Tím nově definuje zážitek z jízdy.
 

Vůz je možné si prohlédnout v našem autosalonu.

IONIQ 6 239KW 77KWH 4X4 PREMIUM,18, barva Ultimate Red Metallic.

 
 
 
 

Sofistikovaný streamliner.

 

Půvabně se svažující střecha a proudnicový design, který vychází z konceptu Prophecy, podtrhují dynamický sportovní charakter tohoto jedinečného čtyřdveřového elektrického sedanu.

 

Dojezd přes 610 km.

 

Díky mimořádně nízkému součiniteli odporu vzduchu pouhých 0,21 a špičkovému elektrickému pohonu dokáže IONIQ 6 ujet více než 610 km na elektřinu.

 

Materiály šetrné k životnímu prostředí.

 

IONIQ 6 se vyrábí z materiálů šetrných k životnímu prostředí, jako je například ekologicky zpracovaná kůže a recyklovaná příze z plastových lahví.

 
 
 

IONIQ 6 získal ocenění Euro NCAP "Nejlepší vůz ve své třídě".

Evropský program hodnocení nových automobilů vyhlásil nejlépe hodnocené vozy roku 2022. Značka Hyundai získala ocenění "Nejlepší ve své tříde" v kategorii "Velký rodinný vůz", s vozem IONIQ 6.

 
 

Vícenásobné nabíjení.

Je vybaven inovativním 800V bateriovým systémem pro nejrychlejší nabíjení, které je dnes možné, a je také kompatibilní pro 400V nabíjení a nabíjení střídavým proudem.

 
 
 

Dojezd přes 610 km.

Díky nejmodernějším inteligentním technologiím Hyundai a koeficientu aerodynamického odporu 0,21 dosahuje IONIQ 6 s pohonem zadních kol a baterií s dlouhým dojezdem 77,4 kWh plně elektrického dojezdu přes 610 km.
 

5letá záruka bez omezení počtu ujetých kilometrů.

 

 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.