Nový Hyundai i30

S letní prémií 40 000 Kč a navíc až 10 000 Kč na příslušenství.

 
 

Nová i30 hatchback

 
 
 

Nová i30 fastback

 
 
 

Nová i30 kombi

 
 Objevte nový Hyundai i30

 
 

BEZPEČNOST - PŘIPRAVEN. KONEKTIVITA - PŘIPRAVEN. ÚČINNOST - PŘIPRAVEN.

Nová i30 přináší novinky na všech frontách: nový výrazný design, nejlepší bezpečnostní výbava ve své třídě, neomezená konektivita a verze s 48voltovým mild hybridním pohonem pro větší účinnost. Buďte připraveni.

JE TO NA VÁS: VÝBAVA STANDARDNÍ, NEBO N LINE?

Obě výbavy byly přepracovány a jsou vám k dispozici ve třech variantách karosérie. Ano, skvělá výbava N Line, inspirovaná i30 N, je nyní k dispozici také pro karosérii kombi.

 

Na silnici vynikne.

Modernější vzhled, vzbuzující dojem větší šířky – předek vozu evokuje energii a sílu. Širší maska chladiče se zvýrazněným 3D vzorem podtrhuje moderní vzhled nové i30.

 
 
 

Odvážná přední část.

i30 se chlubí výrazným novým tvarem předních světlometů, s integrovanými světly denního svícení ve tvaru V. Přední světla využívají reflektory s vícefazetovou LED technologií.

 

Jedinečný design zadních světel.

Zadní LED světla ve tvaru V jakoby plula v prostoru, napříč víkem zavazadlového prostoru. Celá zadní část vozu tak má opravdu unikátní vzhled.

 
 
 

High-tech palubní deska.

Nová palubní deska sdružuje 7palcový digitální přístrojový panel a 10,25palcovou dotykovou obrazovku. Ovládání vozu, infotainment, navigace i aplikace z telefonu – to všechno je přehledně na dosah ruky.

 

Přepracované výdechy větrání.

Součástí nového interiéru jsou nové výdechy větrání, navozují dojem elegance i v interiéru.

 
 
 

N Line Design nově k dispozici i pro karosérii kombi.

Pozvedněte svoji zkušenost s i30 na novou, vyšší úroveň díky sportovní výbavě N-Line inspirované vysokovýkonnou i30 N. Tyto kořeny v podobě výkonu a intenzity zážitku jsou teď ještě markantnější – sportovnější maska chladiče, nové přední nárazníky a světlomety, nová alu kola a inovovaný interiér. A aby zážitek z jízdy byl ještě dynamičtější, varianty s karosériemi hatchback a fastback disponují sportovně laděným odpružením a řízením s 1,5litrovým přeplňovaným benzínovým a 1,6litrovým dieslovým motorem.

 

Mohutnější předek.

Vepředu má nová i30 N Line širší masku chladiče a nové světlomety. Inspirací posloužily tvary proudových letadel – spodní část masky je větší a dominuje oblasti nárazníků, evokuje přitom výkon a sílu. Postranní vstupy vzduchu přispívají hladké aerodynamice.

 
 
 

Exkluzivní kola.

Nová i30 N Line přichází na trh s novými 17 a 18palcovými koly, vyjadřujícími pohyb a rychlost dokonce i v okamžiku, kdy se netočí.

 

Dynamický zadní nárazník.

Nový zadní nárazník karosářských variant hatchback a kombi zdůrazňuje dynamický charakter výbavy N. Široký difuzor přidává na sportovním vzhledu a dojmu síly. Nízko položené zadní mlhovky posouvají vizuální těžiště blíže k zemi.

 
 
 

N Line volant a řadicí páka.

Volant výbavy N Line v sobě kombinuje komfortní ovládání s elegancí perforované kůže. Řadicí páka kombinuje kovové prvky a kůži – perfektní úchop a pocit řízení závodního vozu.

 

N Line sportovní sedadla.

N Line disponuje sportovními sedadly s bederní opěrkou a sedáky s nastavitelnou délkou. Můžete si vybrat mezi potahy látkovými a kombinací kůže a semiše.

 
 
 

Propojí váš telefon s vaším vozem a s vámi samotnými.

Díky nové dotykové obrazovce a 5letému předplatnému telematických služeb Bluelink® Connected Car Services vás i30 udrží ve spojení za všech okolností. Bluelink® vám umožní ovládat vaše auto telefonem. A služby Hyundai LIVE Services vám zprostředkují informace v reálném čase – o dopravní situaci, možnostech parkování, čerpacích stanicích a cenách paliva, dokonce i o počasí.

 

Špičková konektivita a displeje.

Kombinace 7palcového digitálního přístrojového panelu a 10,25palcové dotykové obrazovky je středobodem veškeré konektivity. Nová i30 je kompatibilní s aplikacemi Apple CarPlay™ a Android Auto™. Už teď můžete dobíjet telefon bezdrátově, od léta 2020 bude k dispozici i bezdrátové zrcadlení displeje telefonu.

 
 
 

Telematické služby Bluelink® Connected Car Services.

Bluelink – platforma telematických služeb společnosti Hyundai využívá špičkové služby řady Hyundai Live Services – informace v reálném čase o provozu, parkování na ulici, apod. S aplikací Bluelink pak můžete na dálku odemknout i zamknout vaši i30, případně ji i najít, pokud jste zapomněli, kde přesně parkujete. Aplikace vás upozorní, pokud se někdo bude snažit vniknout do vašeho auta. A pokud budete chtít vědět, zda je tlak v pneumatikách v pořádku, řekne vám i to.

 

Vzdálené plánování trasy.

Vzdálené plánování trasy znamená, že trasa už není kalkulována procesorem navigace auta, ale výkonným serverem v Hyundai cloudu. Proč je to lepší? Protože tento způsob výpočtu dovoluje zahrnout mnohem přesnější předpovědi provozu, lépe kalkulovat dojezdové časy a spolehlivěji trasy aktualizovat.

 
 
 

Navigace na poslední míli.

Možná bude vaši novou i30 muset zaparkovat ještě před vaším konečným cílem cesty. Pokud jste od cíle ve vzdálenosti 200 m až 2 km, mohou se pokyny z navigace v autě přenést do aplikace Bluelink. A váš telefon vás povede až do přesného místa finální destinace. Využije k tomu i technologii rozšířené reality.

 
 

Prvky bezpečnostní výbavy Hyundai SmartSense.

Do nové i30 je plně integrován balíček bezpečnostní výbavy Hyundai SmartSense, pro klid váš i všech ostatních cestujících.

Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích (LFA).

Nová generace vozu i30 je vybavena inovovaným asistentem pro vedení vozu v jízdních pruzích (LFA). Když je systém aktivován, udržuje vůz přesně uprostřed jízdního pruhu a může být použit již v rychlostech mezi 0 a 150 km/h na dálnicích a také v ulicích města.

Autonomní nouzové brzdění (FCA).

Systém FCA v případě hrozící kolize zahájí brzdění pro minimalizaci možnosti vzniku vážné nehody nebo omezení jejích následků. (dřívější označení AEB)

Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA).

Radarové senzory umístěné v zadním nárazníku detekují přítomnost jakýchkoli vozidel nebo cyklistů v mrtvém úhlu a aktivují varovnou světelnou signalizaci v odpovídajícím dveřním zpětném zrcátku. V případě, kdy je při spuštění směrového ukazatele v mrtvém úhlu detekováno vozidlo, dojde k aktivaci výstražného zvukového signálu. V případě hrozící kolize při změně jízdního pruhu BCA zasáhne použitím selektivní brzdné síly na jedné straně.

Aktivní upozornění na provoz za vozidlem (RCCA).

Užitečná funkce najde uplatnění zejména při couvání z míst s omezeným výhledem. Systém kromě varování řidiče před přijíždějícími vozidly dokáže sám aktivně zabrzdit (navíc oproti systému RCCW). Dokáže tak v případě hrozící kolize snížit její následky či jí aktivním zabrzděním vozidla úplně zamezit. Radarové senzory umístěné v zadních rozích karoserie sledují provoz v 180° oblasti a aktivují se zařazením zpětného rychlostního stupně.

Upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA.

Funkce upozorňuje řidiče (pokud včas nereaguje), že se před ním stojící vozidlo rozjelo. Své využití najde například při čekání na semaforech nebo v městském hustém provozu.

 

Výkon - Účinný a progresivní pohon.

Nová i30 nabízí bezprecedentní škálu pohonů. Varianta s elektrifikovaným 48voltovým mild hybridním pohonem snižuje emise CO2 a přispívá k úspoře paliva. Inteligentní manuální převodovka představuje další cestu ke snížení spotřeby. Pokud preferujete automat, je 48voltový mild hybrid k dispozici i se 7stupňovou 2spojkovou automatickou převodovkou.

 

Benzínové motory.

Vrchol řady tvoří 1,5litrový přeplňovaný T-GDi motor s výkonem 160 koní, standardně doplněný 48voltovou mild hybridní technologií. K dispozici jsou dále varianty 1,5litrového atmosférického DPi motoru s výkonem 110 koní a 1litrového přeplňovaného motoru T-GDi s výkonem 120 koní (s možností 48voltové mild hybridní technologie).

 
 
 

Dieselové motory.

Můžete volit varianty 1,6litrového CRDi motoru, s výkony 115 nebo 136 koní. Výkonnější varianta je standardně doplněna 48voltovou mild hybrid technologií.

 
 

5letá záruka bez omezení kilometrů.

Tak jako každý automobil značky Hyundai, je i nová i30 vyráběna podle těch nejvyšších možných kvalitativních standardů. A to je podloženo 5letou zárukou bez omezení kilometrů. Můžete se tak těšit ze všech ostatních radostí života, aniž byste se museli zatěžovat starostmi o váš vůz.

 

Navíc získáte všechny atraktivní benefity Hyundai!

 

Tyto benefity platí pro všechny modely Hyundai.

 
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace