Nový Hyundai i20

PŘEDOBJEDNEJTE SI NOVÝ HYUNDAI i20 A VYHRAJTE HO!

Každý, kdo si nový Hyundai i20 předobjedná online od 1. 9. do 31. 10. 2020, bude automaticky zařazen do slosování, jehož vítězi uhradí Hyundai Motor Czech s.r.o. zpětně kupní cenu jeho nového vozu.

Jak na to?


Objevte nový Hyundai i20

 

DEFINUJEME NOVÉ STANDARDY.

Dynamická a osobitá – nová i20 definuje nové standardy v segmentu malých vozidel. Kombinuje nejlepší bezpečnostní výbavu a skvělou konektivitu. A je také naším prvním evropským vozem, který promlouvá našim novým designovým jazykem. Užijte si to.

Posviťme si na stylový design.

Elegantní a ohromující – smyslně sportovní design nové i20 zatřese segmentem malých vozů. V porovnání se svým předchůdcem - širší, delší, nižší střecha. Jedná se o první evropské auto, inspirované designovou filozofií smyslné sportovnosti Hyundai, harmonicky kombinující energické proporce, styl a technologii.

 

Světla s nezaměnitelnou dynamikou.

Přední LED světlomety jsou dynamicky zvýrazněny ostře řezanými světly denního svícení, jejichž linie se dále rozvíjí na bocích karoserie, výsledkem je opravdu jedinečný vzhled auta.

 
 
 

Předek a střed: sportovní styl.

Výrazný přední nárazník je doplněn dynamickými vstupy vzduchu a mohutně působící maskou chladiče – silné auto na první pohled.

 

Jedinečný design zadních světel.

Zadní LED světla ve tvaru Z jakoby plula v prostoru, napříč víkem zavazadlového prostoru. Celá zadní část vozu tak má opravdu unikátní vzhled.

 
 

Vysoce kvalitní high-tech interiér.

Designéři společnosti Hyundai vytvořili nový svěží vzhled s použitím široké řady inovativních estetických a technických řešení. Výsledkem je vzdušná, moderní atmosféra v interiéru. Dveře plynule navazují na palubní desku, evokují tak smyslné tvary, inspirované přírodou. Tvarování výplní dveří perfektně ladí s přístrojovým panelem i ambientním LED osvětlením, dávajícím interiéru subtilní a zároveň sofistikovaný modrý akcent.

 

Elegantní přístrojová deska.

Elegantní horizontální hrany dodávají palubní desce netradičně stylový vzhled a zdůrazňují atraktivní design přístrojového štítu.

 
 
 

Sportovní čtyřramenný volant.

Mějte vše pod kontrolou a zůstaňte ve spojení díky sportovnímu volantu s integrovanými ovládacími prvky.

 

Kombinace 10,25" přístrojového panelu a dotykové obrazovky.

Nový 10,25" přístrojový panel a 10,25" středový dotykový displej jsou perlami high-tech interiéru.

 
 
 

Nejlepší konektivita ve své třídě.

Užijte si high-tech výbavu – bezdrátové zrcadlení displeje chytrého telefonu a možnost kombinovaného zobrazování informací na dvou velkých 10,25" obrazovkách. A se službou Bluelink budete mít své auto pod kontrolou díky svému chytrému telefonu – nebo díky svému vlastnímu hlasu. Neomezená konektivita s hlasovým rozpoznáváním dělají řízení vozu ještě příjemnějším a pohodlnějším.

 

Středová 10,25" dotyková obrazovka.

Eleganci a uživatelskou přívětivost interiéru ještě zvyšuje 10,25" přístrojový panel, kombinovaný se středovou 10,25" dotykovou obrazovkou.

 
 
 

Telematické služby Bluelink®

Služba Bluelink společnosti Hyundai využívá vestavěnou telematiku (telekomunikace + informatika) k poskytování nejmodernějších on-line služeb Hyundai Live – informace o provozu v reálném čase, vyhledávání volných parkovacích míst na ulici i mimo ni. Pomocí aplikace Bluelink můžete zamknout a odemknout svou novou i20 na dálku nebo najít své auto, když si nepamatujete, kde přesně je zaparkováno. Aplikace vám také pošle zprávu, pokud by se někdo měl pokusit proniknout do vašeho vozu. A pokud chcete vědět, zda je tlak v pneumatikách v pořádku, řekne vám to také.

 

Vzdálené plánování trasy.

Vzdálené plánování trasy znamená, že trasa už není kalkulována procesorem navigace auta, ale výkonným serverem v Hyundai cloudu. Proč je to lepší? Protože tento způsob výpočtu dovoluje zahrnout mnohem přesnější předpovědi provozu, lépe kalkulovat dojezdové časy a spolehlivěji trasy aktualizovat.

 
 
 

Navigace na poslední míli.

Možná budete vaši novou i20 muset zaparkovat ještě před vaším konečným cílem cesty. Pokud jste od cíle ve vzdálenosti 200 m až 2 km, mohou se pokyny z navigace v autě předat do aplikace Bluelink. A váš telefon vás povede až do přesného místa finální destinace. Využije k tomu i technologii rozšířené reality.

 
 

Dálkové odemykaní a zamykání dveří

Zapomněli jste auto zamknout? Nevadí, nová i20 vám pošle upozornění do telefonu. A pak, s použitím svého PINu, vozidlo zamknete nebo odemknete pouhým stiskem tlačítka.

Odeslání trasy do auta

Pokud je vaše nová i20 vybavena navigací, můžete využít aplikaci Bluelink pro vyhledání přesného cíle cesty i mimo auto. Bluelink pak zašle informaci o trase do vaší navigace.

Najdi mé auto

Zapomněli jste, kde parkujete? Stačí spustit aplikaci Bluelink a hned uvidíte momentální pozici vašeho vozu – kdekoliv na světě.

Alarm

Bluelink má vaše auto pod neustálým dohledem. Pokud se někdo bude snažit dostat do vašeho vozu, překoná zámek a otevře dveře, Bluelink vyšle upozornění do vašeho chytrého telefonu.

Vzdálená diagnostika

Pro váš klid je možné prostřednictvím aplikace Bluelink provádět i vzdálenou diagnostiku. Budete mít ihned informace o tlaku v pneumatikách, stavu kontrolek, airbagů, brzd, apod.

Status auta

Máte dost paliva na další cestu? Stačí zkontrolovat aplikaci. Užijte si vzdálený přístup kdykoliv – uvidíte okamžitý zůstatek paliva, stav otevření/zavření/uzamčení dveří, oken či kufru.

 

Více pohonů na výběr. S větší účinností.

Vyberte si z 2 motorizací a 3 převodovek. Na špici výběru je benzínový motor 1.0 T-GDi, se 100 nebo 120 koňmi. Může být navíc vybaven mild hybrid systémem, buď jako volitelný doplněk ke 100koňovému motoru nebo jako standardní součást 120koňového motoru. Mild hybrid systém přispívá k 3-4% úspoře paliva a emisí CO2. Benzínový motor o obsahu 1,2litru je také k dispozici ve výkonové variantě 84 koní.

 

Motor se systémem Mild Hybrid 48V.

S Mild Hybrid 48V systémem nové i20 šetříte palivo a snižujete emise. Systém dodává přídavný točivý moment spalovacímu motoru při akceleraci.

 
 
 

Inteligentní manuální převodovka (iMT).

Byla navržena tak, aby snižovala emise a spotřebu. Inteligentní převodovka odpojí motor od pohonu při dosažení stálé rychlosti, jakmile řidič uvolní pedál plynu a vozidlo přejde do plachtícího módu.

 

Víc místa. Prémiový audio systém. Plně bezdrátová konektivita.

Větší a lepší – to platí pro cokoliv u nové i20: více pohodlí díky bezdrátovému zrcadlení obrazovky telefonu a bezdrátovému dobíjení. Víc místa v kufru znamená, že si můžete na cestu vzít víc čehokoliv. A audio systém Bose s osmi reproduktory vás naladí a pobaví. Přidejte hlasitost, kdykoliv chcete a zazpívejte si.

 

Větší kufr.

Kufr má objem 351 litrů, to je o 25 litrů víc, než u předchozího modelu. Nová i20 vám a vaší rodině dovolí vzít si na cesty za dobrodružstvím s sebou víc.

 
 
 

Prémiový zvukový systém.

Dopřejte si skvělý zvukový zážitek s high-end audio systémem Bose. Osm reproduktorů, včetně subwooferu, udělá z každé cesty oslavu.

 

Konektivita nejlepší ve své třídě

Zrcadlete displej telefonu a dobíjejte jej – bezdrátově. Mějte přehled o všem díky 10,25palcové dotykové obrazovce s využitím aplikací Apple CarPlay™ nebo Android Auto™. K dispozici je i podložka pro bezdrátové dobíjení.

 
 
 

Nejkomplexnější bezpečnostní balíček.

Díky balíčku asistenčních systémů Hyundai SmartSense je nová i20 vybavena těmi nejlepšími bezpečnostními technologiemi ve své třídě – můžete cestovat úplně v klidu. Mnoho prvků bezpečnostní výbavy je úplnou novinkou ve voze tohoto segmentu.

Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích (LFA).

Nová generace vozu i20 je vybavena inovovaným asistentem pro vedení vozu v jízdních pruzích (LFA). Když je systém aktivován, udržuje vůz přesně uprostřed jízdního pruhu a může být použit již v rychlostech mezi 0 a 150 km/h na dálnicích a také v ulicích města.

Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA).

Radarové senzory umístěné v zadním nárazníku detekují přítomnost jakýchkoli vozidel nebo cyklistů v mrtvém úhlu a aktivují varovnou světelnou signalizaci v odpovídajícím dveřním zpětném zrcátku. V případě, kdy je při spuštění směrového ukazatele v mrtvém úhlu detekováno vozidlo, dojde k aktivaci výstražného zvukového signálu. V případě hrozící kolize při změně jízdního pruhu BCA zasáhne použitím selektivní brzdné síly na jedné straně.

Aktivní upozornění na provoz za vozidlem (RCCA).

Užitečná funkce najde uplatnění zejména při couvání z míst s omezeným výhledem. Systém kromě varování řidiče před přijíždějícími vozidly dokáže sám aktivně zabrzdit (navíc oproti systému RCCW). Dokáže tak v případě hrozící kolize snížit její následky či ji aktivním zabrzděním vozidla úplně zamezit. Radarové senzory umístěné v zadních rozích karoserie sledují provoz v 180° oblasti a aktivují se zařazením zpětného rychlostního stupně.

Autonomní nouzové brzdění (FCA).

Systém FCA v případě hrozící kolize zahájí brzdění pro minimalizaci možnosti vzniku vážné nehody nebo omezení jejích následků. (dřívější označení AEB)

Chytrý tempomat NSCC.

Dokáže s využitím navigačního systému předvídat blížící se zatáčky nebo rovné úseky na dálnicích a přizpůsobuje jim rychlost jízdy, čímž zvyšuje bezpečnost silničního provozu.

Upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA.

Funkce upozorňuje řidiče (pokud včas nereaguje), že se před ním stojící vozidlo rozjelo. Své využití najde například při čekání na semaforech nebo v městském hustém provozu.

Inteligentní asistent pro rozpoznávání rychlostních limitů ISLA.

Inteligentní asistent pro rozpoznávání rychlostních limitů upozorňuje řidiče zvukovými a vizuálními signály, že jede příliš rychle a překračuje omezení rychlosti. ISLA v kombinaci s manuálně nastavitelným omezovačem rychlosti dokáže rychlost jízdy přizpůsobovat dokonce autonomně.

 

Navíc získáte všechny atraktivní benefity Hyundai!

 

Tyto benefity platí pro všechny modely Hyundai.

 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.