Nový Hyundai BAYON
Využijte akci: Balíček výhod AKC

Nový BAYON je SUV, kompaktní zvenčí, velký uvnitř a ztvárněný tak, aby zanechával trvalý dojem. Množství inteligentních technologií poskytuje nejvyšší úroveň bezpečnosti a konektivity v této třídě. Účinné pohonné jednotky zahrnují také 48V systém mild hybrid.

Objednejte se na svou zkušební jízdu.

 
 
 
 

Skvělý výhled a mimořádný komfort

Oblíbíte si vyšší polohu za volantem, kde se potkávají komfort a styl – k příjemnému nastupování i vystupování se přidává vysoce kvalitní čalounění.

 
 
 

Nejlepší digitální panel své třídy

Digitální panel a dělená středová dotyková obrazovka, obojí o velikosti 10,25″, jsou nejvýraznějšími prvky nejlepší digitální palubní desky své třídy.

 

Elegantní a stylová palubní deska

Pás horizontálních hran dodává nápadné přístrojové desce netradičně stylový vzhled, který umocňuje dojem elegance a šířky přístrojového štítu.

 
 
 

Prostorný a komfortní, s mnoha úložnými prostory

Komfort a úložný prostor typický pro vozy SUV a kompaktní vnější rozměry nového modelu BAYON s interiérem uzpůsobeným pro rodinné cestování znamenají, že si můžete dopřát to nejlepší z obojího. Kompaktní rozměry a vynikající výhled usnadňují – i díky vysoké poloze za volantem – nastupování i ovladatelnost a zvyšují pocit bezpečí, který již zákazníci od odolných vozů SUV značky Hyundai očekávají.

 

Mimořádný zavazadlový prostor

 

Díky velkorysému zavazadlového prostoru o objemu 411 litrů a jeho inteligentnímu krytu vyniká nový BAYON mezi vozy svého segmentu i v této oblasti.

Vynikající prostor pro nohy

 

Vynikající prostor pro nohy přispívá k pohodlnější jízdě. Vpředu je k dispozici prostor pro nohy o velikosti 1 072 mm, zatímco vzadu je to 882 mm.

 

Velkorysý prostor nad hlavou

 

K celkovému dojmu prostornosti přispívá také vzdálenost mezi sedákem a stropem, která činí 993 mm u předních sedadel a 977 mm u zadních sedadel.

 
 

Dynamický výkon a vynikající spotřeba paliva

Nový BAYON umožňuje díky modernizovaným motorům T-GDI dosahování vynikající spotřeby paliva a vysoce konkurenceschopných emisí CO2. Přeplňované motory se sníženým objemem a přímým vstřikováním poskytují optimální účinnost a požitek z jízdy. Další úsporu spotřeby paliva a zvýšení účinnosti poskytují kombinace těchto motorů se 48V technologií mild hybrid a inteligentní manuální převodovkou (iMT).

 

Motor se systémem Mild Hybrid 48V

Šetřete palivo a snižujte emise díky 48V Mild Hybridnímu systému. Ten podporuje spalovací motor dodatečným točivým momentem během zrychlování.

 
 
 

Inteligentní manuální převodovka (iMT)

Šestistupňová převodovka iMT snižuje emise i spotřebu paliva tím, že při každém uvolnění akceleračního pedálu přechází do plachtícího módu *.
V závislosti na jízdních podmínkách.

 
 

5letá záruka bez omezení ujetých kilometrů.

 
 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.