NOVÉ SANDERO A NOVÉ SANDERO STEPWAY

 

Objevte třetí generaci evropsky nejúspěšnějšího modelu u soukromé klientely.
Prostorný hatchback nebo crossover? Výběr je jen na vás.

Nyní navíc s výročním balíčkem výhod AKC

 

Nová Dacia Sandero

Ceník
 
 

Nová Dacia Sandero Stepway

Ceník
 
 
NABÍDKA SKLADOVÝCH VOZŮ
 
 
 
 

NOVÉ SANDERO

Mám zájem

Robustní a nápadný vzhled: zepředu...

Potkávací LED světlomety, nově navržená kapota a nárazník, přepracovaná čelní maska a mnoho dalšího.

 

...z boční strany...

Nově navržené kliky dveří, zpětná zrcátka, anténa rádia v zádní části střechy a výrazná linie předních a zadních blatníků.

 

...a v zadní části.

Modelu Nové Sandero dodají poslední dotek moderního a robustního vzhledu nová zadní světla se světelným podpisem ve tvaru Y, nově navržený zadní nárazník a víko zavazadlového prostoru.

 

Kvalitní materiály

Přístrojová deska s chromovaným lemováním, kliky dveří a tlačítka s povrchem z matného chromu, čalouněná palubní deska a dveřní obložení a mnoho dalších hodnotných prvků.

 

Pohodlí nade vše!

Pohodlnější přepracovaná přední sedadla, více prostoru pro cestující a spousta místa pro ramena a nohy, velké úložné prostory, objemný zavazadlový prostor a mnohem více.

 
 

NOVÉ SANDERO STEPWAY

Mám zájem

 

Skutečně zvýrazněný vzhled crossoveru: zepředu...

Nové Sandero Stepway posiluje svůj charakter crossoveru díky výrazné přední části, zdůrazněné jedinečnou čelní maskou a novými LED světlomety a světelným podpisem ve tvaru Y.

 

...z boční strany...

Zvýšená světlá výška, modulární střešní lišty, rozšířené blatníky kol a ochranné oplastování, disky kol z lehké slitiny... Nové Sandero Stepway je kombinací stylu a funkčnosti.

 

...a v zadní části.

Zadní světelný podpis ve tvaru Y, nově navržený nárazník, víko zavazadlového prostoru s integrovaným tlačítkem otevírání, nové ochranné prvky nárazníku...

 

Ergonomický a moderní interiér

Skvěle navržená palubní deska, vysoká středová konzola s loketní opěrkou a úložným prostorem, velká 8” obrazovka, abyste si mohli snadno přečíst informace, aniž byste museli spustit oči z vozovky.

 

Dynamické povrchy

Nově navržené kliky dveří, speciální čalounění Stepway, energický interiér s diskrétními oranžovými ozdobnými prvky a další výbava.

 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.