Nové hybridní a elektrické vozy Renault

Elektromobilita pro vás

Poznejte naše nové modely

 

Nový Renault CLIO
E-TECH Hybrid

 

Nové CLIO E-TECH Hybrid: hybridní technologie v kompaktním balení!

Nové CLIO E-TECH hybrid vám přináší systémový výkon 140 koní. Hybridní pohon umožňuje strávit ve městě až 80% času na elektřinu a uspořit až 40% paliva ve srovnání s klasickým benzínovým pohonem. Zažijte elektrickou jízdu, jako nikdy dříve. Nové CLIO E-TECH Hybrid kombinuje elektrický a spalovací motor s obzvláště efektivní automatickou převodovkou.

 

Nový CAPTUR
E-TECH Plug-in Hybrid

 

CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid: Nekompromisní plug-in hybrid!

Užijte si svobodu volby díky Novému CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid. Jezděte v naprostém klidu díky našim 10letým odborným zkušenostem v oblasti elektromobilů Renault Z.E.! Využijte výhod čisté mobility a lepší spotřeby paliva díky inovativní převodovce a technologii rekuperace energie, která se inspirovala přímo světem Formule 1!

 

Nový Renault ZOE
 

 

Městský vůz, který změní váš každodenní život díky jízdě s elektrickým pohonem!

Připravte se na dynamickou a uvolněnou jízdu bez hluku či vibrací s elektromotorem o výkonu 100 kW! Aby vám Nové ZOE zajistilo bezpečnost v každé situaci, je vybaveno mnoha asistenčními systémy řidiče pro zajištění vaší bezpečnosti a usnadnění parkování. Buďte o krok napřed!

 

Od plně elektrických až po E-TECH Hybrid a E-TECH Plug-in Hybrid. Najděte si motor, který bude pro vás ten pravý.

 

Z.E.: 100% elektrická jízda

Naše elektrická technologie je založena na prověřených zkušenostech ze světa F1, aby vám nabídla optimální dojezd. Procestujte svět v dokonalém tichu a s nulovými emisemi a současně ušetřete!

 

E-TECH Plug-in hybrid: elektrická jízda, když je zapotřebí

Vyberte si plně elektrickou jízdu pro své každodenní dojíždění nebo hybridní vůz na delší cestování; technologie E-TECH Plug-in Hybrid vám nabízí to nejlepší z obou světů.

 

E-TECH Hybrid: Všechny výhody elektromobilu, bez použití kabelu

Užijte si výhody elektrického pohonu: Rychlost odezvy a dynamické zrychlení, úspora paliva, nižší emise CO2 atd. Objevte zcela nový způsob jízdy s naší hybridní technologií, u které nikdy nemusíte připojovat kabel kvůli nabíjení.

 

Nové hybridní a elektrické vozy nyní s mimořádným bonusem

 

Mimořádný bonus
až 100 000 Kč

 

Sleva až 4000 Kč
na nákup příslušenství*

 

Rezervace testovací jízdy
on-line

 
 
 

Nový Renault CLIO Hybrid: spotřeba 4,3 l/100 km, emise CO2 98 g/km. Nový Renault ZOE: kombinovaná spotřeba elektrické energie 17,3–19,1 (kWh/km), žádné emise CO2 (g/km), třída energetické účinnosti A+. Nový Renault CAPTUR Plug-in Hybrid: spotřeba 1,5 l/100 km, emise CO2 34 g/km. Uvedené spotřeby paliva a emise CO2 jsou změřeny metodikou stanovenou dle platných právních předpisů vyžadovaných pro homologaci vozidla. Vyobrazení vozů je pouze ilustrativní.
*Nabídka platí pouze pro skladové vozy a není slučitelná se zvýhodněnými balíky příslušenství. Nabídka se vztahuje na ceny příslušenství bez montáže. Při nákupu příslušenství nad 10 000 Kč získáte slevu 2 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 15 000 Kč získáte slevu 3 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 20 000 Kč získáte slevu 4 000 Kč. Veškeré zmiňované částky jsou včetně DPH. Pro více informací kontaktujte vašeho dealera.

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.