NOVÁ DACIA DUSTER

 

SUV již z podstaty

Akce: Balíček výhod AKC

 
 

CO NOVÉHO DUSTER PŘINÁŠÍ?

 

Omlazená přední část

Nová světla s technologií LED a světelným podpisem ve tvaru Y spolu s přepracovanou čelní maskou umocňují robustní styl nové Dacia Duster.

 

LED osvětlení

Přední a zadní světla nové Dacia Duster jsou vybavena LED technologií pro ještě lepší viditelnost.

 

Dynamická zadní část

Nová Dacia Duster s nově navrženým střešním spoilerem a 16” a 17” disky kol z lehké slitiny vyjadřuje svůj energický vzhled i díky lepší aerodynamice.

 

Inovativní středová konzola

Středová konzola s posuvnou loketní opěrkou vám nabídne 1,1 l úložného prostoru. Užijte si 2 vstupy USB v přední a 2 v zadní části vozu, které uspokojí potřeby celé rodiny.

 

Ergonomická sedadla

Užijte si cestování na palubě nové Dacia Duster díky 5 plnohodnotným nově navrženým sedadlům s přepracovaným čalouněním a novými opěrkami hlavy.

 
 

2 INOVATIVNÍ MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉMY

 

Media Nav*

Rádio s DAB, GPS navigace, vylepšený systém 4x4 Monitor (ve variantě 4x4). Již nemusíte spouštět oči ze silnice. Můžete mít přístup ke svým informacím na 8” dotykové obrazovce. Zrcadlení chytrého telefonu je k dispozici buď pomocí USB či bezdrátově pomocí Wi-Fi. Nebo využijte Bluetooth® handsfree pro telefonování nebo přehrávání hudby. Díky 6 integrovaným reproduktorům si užijete ještě lepší kvalitu zvuku a ponoříte se do své oblíbené hudby.

 

Media Display*

Díky funkci zrcadlení chytrého telefonu pomocí USB na 8” dotykové obrazovce multimediálního systému Media Display, můžete získat přístup ke svým oblíbeným aplikacím: navigace, telefon, hudba. Od odjezdu až do cíle můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu z 6 integrovaných reproduktorů. Navíc můžete vyzkoušet vylepšený systém 4x4 Monitor (u varianty 4x4) a mnohem více.

 

* Kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™.

 
 

FUNKČNOST

 

Velká 8” dotyková obrazovka

Užijte si ještě větší pohodlí. Váš multimediální systém je vybaven 8” dotykovou obrazovkou, která usnadňuje čtení a používání všech důležitých informací.

 

Zvýšená středová konzola

Středová konzola je vybavena držáky nápojů a posuvnou loketní opěrkou, která vám nabídne ještě více úložného prostoru (téměř 1,1 l). Může nabídnout i 2 USB vstupy pro zadní cestující.

 

Automatická klimatizace

Při jízdě v jakýchkoliv podmínkách můžete přehledně a pohodlně ovládat teplotu v kabině vozu dle potřeby a užít si optimální tepelný komfort!

 
 

TECHNOLOGIE

 

Kamerový systém Multiview

Díky 4 kamerám (přední, zadní a 2 boční) budete manévrovat s ještě vyšší přesností. Jak při parkování, tak při jízdě v terénu. Systém se automaticky aktivuje při zařazení zpátečky. V případě potřeby jej také můžete aktivovat ručně.

 

Zrcadlení obrazovky chytrého telefonu

Vyřizujte telefonní hovory, zapněte vaši osvědčenou navigaci, poslouchejte svůj vytříbený playlist a mnohem více. Připojte snadno svůj chytrý telefon, abyste mohli najít své oblíbené aplikace na 8” dotykové obrazovce multimediálního systému.

 

Hands-free karta Dacia

Máte plné ruce? Žádný problém! Díky bezklíčovému přístupu se vůz automaticky odemkne při příchodu a uzamkne po odchodu od vozu. Kartu nemusíte hledat ani když chcete vůz nastartovat, stačí ji mít poblíž ve voze a zmáčknout tlačítko Start!

 
 

UNIVERZÁLNOST

 

Systém 4x4 Monitor*

Vylepšete si své zážitky z jízdy na palubě nového vozu Dacia Duster. Použijte 8" dotykovou obrazovku multimediálního systému pro přístup k široké škále informací: úhel náklonu, úhel stoupání či klesání, kompas, výškoměr. Navíc můžete využít asistent pro sjezd prudkých svahů.

 

Světlá výška 214 mm*

Jste připraveni na dobrodružství? Vydejte se s klidem do terénu s terénními schopnostmi vašeho nového vozu Dacia Duster a světlou výškou 214 mm.

 

Celoroční pneumatiky*

Bláto na vozovce? Sníh? Obtížně průjezdná trasa? Žádnou paniku! S celoročními pneumatikami** nové Dacia Duster s optimální přilnavostí budete nezastavitelní.

 

* K dispozici u varianty 4x4.
** Označení 3PMSF.

 
 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.