Městský běh Brandýsem a Boleslaví 2022

V sobotu 14. května 2022 se konal již 7. ročník oblíbené sportovní akce Městský běh Brandýsem a Boleslaví. Společnost AUTO KOUT CENTRUM byla u toho jako jeden ze sponzorů.

Více než 500 běžců se zúčastnilo v různých disciplínách (200 dětí, 320 dospělých). Start i cíl byly v krásném prostředí brandýské Zámecké zahrady a samotná trať na 10 i 5 km byla vedena přes řeku Labe, do Staré Boleslavi, lesoparkem Houštka a zpět. Běžce doprovázel námi poskytnutý vůz, elektrický Hyundai IONIQ 5, vítěz letošního ročníku nejprestižnější soutěže World Car Awards. Trať uzavírala další novinka z oblasti elektromobility – Dacia SPRING. Oba tyto modely bylo možné si prohlédnout v Zámecké zahradě, společně s dalšími zajímavými a mezi zákazníky oblíbenými vozy – Hyundai TUCSON a Renault ARKANA.

Za zmínku stojí i výhra v kategorii Dětský zámecký běh 1200 m, kterou získal 14letý Štěpán Lelek, syn našeho kolegy Jaromíra. Jaromír Lelek vede v naší společnosti prodej a výkup ojetých vozů a je dlouholetým profesionálem v této oblasti.

Pokud uvažujete o pořízení některého z našich vozů vystavených na Městském běhu, objednejte se na prohlídku a testovací jízdu. Naši prodejci Vám rádi připraví nabídku šitou na míru právě Vám.

Srdečně Vás zveme na další ročník Městského běhu Brandýsem a Boleslaví, který se bude konat 13. 5. 2023.

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.