Koutovi na Legendách 2015

Druhý ročník Legend se rozšířil o stánek s vystavovanými auty značky Renault.

V pražských Bohnicích se 13. -14. června opět sešli milovníci všech motorových vozů. V jedné části bylo možno navštívit staré dobré Renaulty. Tyto významné vozy vystavoval Miroslav Kout a Milan Olšar. K dispozici zde bylo opravdu mnoho. Renault 5 Alpine turbo v rallye provedení, konkrétněji replika auta, které zvítězilo rallye Monte Carlo. Dalším unikátem v originální červené barvě byl R 16 TX – první auto na světě, které mělo páté dveře. Sedadla jsou utvořeny tak, že se můžou složit do lůžkové podoby a pasažéři tak mohou auto využít jako malý karavan. Opomenout nelze ani populární Clio Williams – jeden z prvních kusů ve správných barvách, modrý metalízový lak se zlatými koly. Dalšími vozy byly Alpine A 110 nebo Alpine A 310. Zajímavostí byl také R 8 Gordini, který je velkou částí české historie díky panu Hubáčkovi, který s jedním R 8 Gordini závodil. Všechny vystavované vozy jsou opravdu v pěkném stavu.
V areálu nechyběl ani stánek Autoklubu ČR. Se svou motokárou se tam ukázal i Adam Kout, který se v současnosti utkává na European Superkart Series a mistrovství Evropy v Superkartech. Jedná se o motokáru MS Kart s motorem italské značky DEA.

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.