K autu dárek v Auto Koutu

 

KAŽDÝ DESÁTÝ VYHRÁVÁ!

Zakupte v období 1. 1. – 29. 2. 2020
nový vůz Hyundai, Renault nebo Dacia a vyhrajte praktický dárek.

 

6x 50“ televizor Samsung
6x outdoor kamera Lamax
8x přenosný reproduktor JBL

 

POUZE U NÁS!

 

 

Otázky a odpovědi:

Pořadatelem soutěže je společnost AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r.o., IČ: 18631932, se sídlem: Klenovská 102, 190 17 Praha 9, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 2153 (dále jen „organizátor“).

Soutěž bude probíhat od 1. 1. 2019 00:00:01 hod. do 29. 2. 2020 23:59:59 hod. („doba konání“), a to na území České republiky, přičemž soutěž je rozdělena do dvou (2) kol (dále jen „soutěžní kolo“) ukončených vždy posledním dnem kalendářního měsíce (dále jen „soutěžní měsíc“).

Soutěžícím se může stát pouze fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem a doručovací adresou v ČR a s platným řidičským oprávněním skupiny B (či jeho ekvivalentem), která je svéprávná a splní veškeré podmínky stanovené těmito pravidly.

Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním poměru anebo v obdobném vztahu k organizátorovi, osoby přímo se podílející na činnostech souvisejících s organizováním soutěže, zejména v souvislosti s přípravou, zpracováním a vyhodnocením soutěže a určením výherců soutěže a osoby blízké ve smyslu ust. § 22 odst. 1 zák. číslo 89/2012 Sb. Občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „občanský zákoník“).

Zařazením do soutěže se stane účastník soutěže (dále jen „soutěžící“), který závazně objedná u organizátora alespoň jeden nový vůz Hyundai, Renault nebo Dacia dle vlastního výběru a řádně uhradí zálohu na kupní cenu nebo uzavře prostřednictvím organizátora smlouvu o operativním leasingu na alespoň jeden nový vůz Hyundai, Renault nebo Dacia (dále jen „soutěžní nákup“) a současně se zaregistruje do soutěže vyplněním Souhlasu se zařazením do soutěže (dále jen „souhlas“), který obdrží od prodejce organizátora v době konání soutěže.

Do soutěže je možné se registrovat vícekrát. Pokaždé se však soutěžící musí registrovat s odlišným soutěžním nákupem.

Vyhodnocení každého soutěžního kola proběhne nejpozději do deseti (10) pracovních dnů po jeho skončení. O výhercích rozhoduje losování ze všech platných souhlasů za daný soutěžní měsíc, které bude provedeno za účasti vedení společnosti AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r.o. Výhry budou losovány v pořadí od první výhry po poslední výhru v pořadí, v jakém jsou uvedeny v Odstavci č. 5 pravidel.

  • 1. – 3. cena: TV Samsung 50" SMART LED, 127 cm, 4K Ultra HD, DVB-T2/S2/C v ceně 9 999 Kč včetně DPH
  • 4. – 6. cena: outdoorová kamera LAMAX X10.1, 4K 30fps video, 1080p/120fps, 2 "LCD displej v ceně 3 890 Kč včetně DPH
  • 7. – 10. cena: přenosný Bluetooth reproduktor JBL Flip 3 Stealth Edition v ceně 1 999 Kč včetně DPH
Tyto výhry jsou stanovené pro každý soutěžní měsíc.
 

AUTO KOUT CENTRUM, VŽDY NĚCO NAVÍC!

 
 

 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.