Food festival v Brandýse nad Labem

V sobotu 3. září 2022 se v Brandýse nad Labem uskutečnil tradiční Food festival.

Den plný především nabídkou těch nejlepších trendů z oblasti „street food“, na který se každoročně těší nejen místní. Nechyběla ani zábava pro všechny, různá vystoupení, dětské atrakce, škola vaření a spousta dalších aktivit. To vše v rozlehlém prostředí zámecké zahrady.

Naše společnost AUTO KOUT Centrum se opět připojila jako partner akce. Tentokrát jsme návštěvníkům prezentovali všechny vozy, které nabízíme v rámci elektromobility. Jedním z nich byl Hyundai IONIQ 5, neuvěřitelně krásný a skutečně pokročilý vůz, Světové auto roku 2022. Nechyběla ani žhavá novinka Renault MEGANE E-TECH 100% ELEKTRICKÝ, s unikátním designem, špičkovými technologiemi a vzrušujícím požitkem z jízdy. Tuto dvojici doplnila i 100% elektrická verze modelu Hyundai KONA, s dojezdem až 484 km na jedno nabití. A velmi zajímavým vozem v očích návštěvníků se stala i Dacia SPRING, cenově nejdostupnější 100% elektrický vůz, ideální pro městský provoz.

Abychom naši výstavu ještě více zpestřili, nabídli jsme návštěvníkům možnost vyrobit si elektrickou energii vlastními silami, a to jízdou na speciálně upraveném stacionárním kole, tzv. cyklo-elektrárně. Bylo velmi zajímavé sledovat výkony všech, od dětí až po dospělé. Pro mnohé bylo velkým překvapením, kolik sil je třeba vyvinout i třeba jen na ohřev vody v rychlovarné konvici. Ti nejlepší z kategorie Ženy, Muži a Děti byli oceněni výhrami.

Děkujeme nejen všem příznivcům elektromobility za návštěvu našeho stánku. Věříme, že si den strávený i v naší společnosti dostatečně užili. Těšíme se na další ročník.

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.