Dětský den 2022 v Brandýse nad Labem

V sobotu 28. května 2022 se konal již 20. ročník Dětského dne v Brandýse nad Labem.

Tuto skvělou akci na místním Sokolském hřišti organizuje Petr Popelka, tým jeho kolegů z Jídelny Popelka a parta nadšenců z Office Pro. Pomohla i řada dalších sponzorů z Brandýsa nad Labem a blízkého okolí, včetně naší společnosti AUTO KOUT Centrum, která se opět připojila jako partner. Potkat jste nás mohli na stanovišti č. 9, kde děti dostávaly razítka za splněný úkol. Tím byly malé sportovní soutěže, pod vedením našich ambasadorů Honzy Váni a Jany Czeczinkarové. Kromě razítka si děti odnesly, dle svých výkonů, také dárky od společnosti Hyundai Motor Czech (balonky, míče, fotbalové vaky, omalovánky, hrací karty a kostky) a také několik malých pozorností od Jany Czeczinkarové (pexeso, kalendář). Radost, kterou jsme viděli v očích dětí, je k nezaplacení.

Rodiče dětí si mohli prohlédnout naše vystavené vozy Hyundai TUCSON a 100% elektrický Dacia SPRING. Hyundai TUCSON je opravdovým bestsellerem a je druhým nejčastěji registrovaným vozem v segmentu SUV-C v roce 2022 (dle údajů z registrací k 5/2022). Dacia SPRING je aktuálně cenově nejdostupnějším 100% elektrickým vozem a je ideální volbou pro každodenní městský provoz. Oba modely si můžete vyzkoušet u nás v rámci zkušební jízdy.

Je již tradicí, že celou akci moderuje skvělý Jan Tuna. Na závěr proběhla oblíbená velká dortová bitva a pěna od Hasičů Brandýs nad Labem.

Děkujeme, že jsme mohli být součástí akce, která potěšila více než 400 dětí i jejich doprovod. Těšíme se na další ročník.

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.