DACIA SANDERO v nové identitě zvenčí i uvnitř

 

Moderní a atraktivní městský vůz.

 
 

MODERNÍ A ATRAKTIVNÍ MĚSTSKÝ VŮZ

 

Robustní a nápadný vzhled: zepředu...

Potkávací LED světlomety, nově navržená kapota a nárazník, přepracovaná čelní maska a další. Přední část vozu Nové Sandero se neztratí v davu díky svým plynulým liniím a krásně definovaným křivkám.

 

...z boční strany...

Nově navržené kliky dveří, vnější zpětná zrcátka, anténa rádia v zádní části střechy a další. Sandero potvrzuje svůj styl každým coulem.

 

... a v zadní části.

Posledními detaily podtrhujícími moderní a robustní vzhled jsou nová zadní světla ve tvaru Y, přepracovaný zadní nárazník a víko zavazadlového prostoru s integrovaným tlačítkem pro otevírání.

 

Pohodlí nade vše!

Dokonce ještě pohodlnější přepracovaná přední sedadla, prostornější interiér pro cestující s větším místem pro ramena a nohy, velké úložné prostory a zavazadlový prostor a mnohem více.

 
 

Snadná jízda

 

Přepracovaná palubní deska

Nová navržená palubní deska nabízí všechny ovládací prvky intuitivně vždy v dosahu. Díky tomu nebyla jízda nikdy jednodušší a příjemnější.

 

Výškově i podélně nastavitelný volant

Zcela nová funkce vám umožňuje rychle a snadno nastavit volant nejen na výšku, ale i podélně, tak abyste mohli zaujmout optimální jízdní polohu.

 

Optimální tepelný komfort

Automatická klimatizace reguluje teplotu, zatímco vy si během jízdy užíváte optimální tepelný komfort.

 
 
 

Městský vůz s perfektními rozměry

 
 

 
 

 
 

 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.