DACIA SANDERO STEPWAY v nové identitě zvenčí i uvnitř

 

Robustní a univerzální crossover.

 
 

Robustní a univerzální crossover

 

Skutečně zvýrazněný vzhled crossoveru: zepředu...

Sandero Stepway posiluje svůj charakter crossoveru díky výrazné přední části, zdůrazněné jedinečnou čelní maskou a novými světlomety s technologií LED a světelným podpisem ve tvaru Y.

 

...z boční strany...

Zvýšená světlá výška, modulární podélné střešní lišty, ochranné prvky karoserie, 16“ disky kol z lehké slitiny... Sandero Stepway je kombinací stylu a robustnosti.

 

... a v zadní části.

Zadní světla se světelným podpisem ve tvaru Y, přepracovaný nárazník, víko zavazadlového prostoru s integrovaným tlačítkem otevírání, přepracované ochranné prvky karoserie ...

 

Praktický a funkční interiér

Panoramatická palubní deska, loketní opěrka s úložným prostorem, velká 8” obrazovka, abyste si mohli snadno přečíst informace, aniž byste museli spustit oči z vozovky před sebou...

 
 

Snadná jízda

 

Modulární podélné střešní lišty

Včera jste potřebovali převážet kolo, dneska chcete namontovat střešní box. Že vám to zní povědomě? Důmyslné modulární podélné střešní lišty se jednoduše přemění na příčníky, na něž si můžete namontovat to, co potřebujete, aniž byste si museli kupovat nové příslušenství. A navíc ušetříte místo. Tak chytré!

 

Variabilní zavazadlový prostor

Máte při cestování hodně zavazadel? Sklopte jednoduše zadní sedadla a zavazadlový prostor se rázem zvětší.

 

Velká světlá výška

S velkou světlou výškou Sandero Stepway snadno zvládne různé druhy silnic i nezpevněných cest.

 
 
 

Crossover s perfektními rozměry

 
 

 
 

 
 

 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.