DACIA JOGGER v nové identitě zvenčí i uvnitř

 

Délka jako kombi, prostornost MPV, vzhled SUV.

 
 

ZCELA NOVÝ RODINNÝ SEDMIMÍSTNÝ VŮZ

 

Rodinný vůz v moderním kabátě

Verze Extreme s černými doplňky působí robustně a nabízí vše, co potřebujete.

 

Vydejte se za zážitky

Objem zavazadlového prostoru, chytré úložné prostory a modulární uspořádání s 64 konfiguracemi dělají z nového vozu Dacia Jogger dokonalého partnera pro všechny vaše cesty.

 

Kvalitní systémy díky zkušenostem Dacia

Nová Dacia Jogger je vybavena nejnovějšími systémy. Asistenční systémy poskytují řidiči maximální bezpečnost a uvolněnou jízdu.

 

Zamilujete si dlouhé jízdy

Cestujte v optimálním pohodlí! Používejte vaše oblíbené aplikace přímo na 8palcovém dotykovém displeji, aniž byste museli spustit oči z vozovky.

 
 

Vybaven na všech úrovních

 

Modulární podélné střešní lišty

Jedete s rodinou na výlet? Chystáte se na sportovní víkend? Vyrazte na cestu bez omezení! Své vybavení můžete převážet buď přímo na střešních nosičích, nebo můžete během chvilky namontovat střešní box. Buďte králi silnic!

 

24 l úložných prostor

Nový vůz Dacia Jogger disponuje velkým množstvím úložného prostoru s mnoha důmyslnými a snadno přístupnými přihrádkami pro každého.

 

Posuvné stolky

Mysleli jsme na pohodlí všech! V zadní části si můžete díky posuvným stolkům uspořádat cestovní prostor podle svých představ.

 
 
 

Prostorný rodinný vůz

 
 

 
 

 
 

 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.