DACIA DUSTER v nové identitě zvenčí i uvnitř

 

SUV již z podstaty

 
 

SUV pro každou příležitost

 

Omlazená přední část

Nová světla s technologií LED a světelným podpisem ve tvaru Y spolu s přepracovanou čelní maskou umocňují robustní styl nové Dacia Duster.

 

LED osvětlení

Přední a zadní světla nové Dacia Duster jsou vybavena LED technologií pro ještě lepší viditelnost.

 

Dynamická zadní část

Nová Dacia Duster s nově navrženým střešním spoilerem a 16” a 17” disky kol z lehké slitiny vyjadřuje svůj energický vzhled i díky lepší aerodynamice.

 

Inovativní středová konzola

Středová konzola s posuvnou loketní opěrkou vám nabídne 1,1 l úložného prostoru. Užijte si 2 vstupy USB v přední a 2 v zadní části vozu, které uspokojí potřeby celé rodiny.

 
 

Pohodlí v každém terénu

 

Velká 8” dotyková obrazovka

Užijte si ještě větší pohodlí. Váš multimediální systém je vybaven 8” dotykovou obrazovkou, která usnadňuje čtení a používání všech důležitých informací.

 

Zvýšená středová konzola

Středová konzola je vybavena držáky nápojů a posuvnou loketní opěrkou, která vám nabídne ještě více úložného prostoru (téměř 1,1 l). Může nabídnout i 2 USB vstupy pro zadní cestující.

 

Automatická klimatizace

Při jízdě v jakýchkoliv podmínkách můžete přehledně a pohodlně ovládat teplotu v kabině vozu dle potřeby a užít si optimální tepelný komfort!

 
 
 

SUV s perfektními rozměry

 
 

 
 

 
 

 
 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.