Co mají společného vůz Hyundai TUCSON a bikerka Jana Czeczinkarová?

Dne 27. 4. 2023 jsme předali nový vůz Hyundai TUCSON naší dlouholeté ambasadorce, úspěšné a sympatické Janě Czeczinkarové.

Pokračujeme tak ve spolupráci, kdy Janě pomáháme plnit její sny v cestě za sportovními úspěchy, a Jana i nadále bude skvěle reprezentovat naši společnost AUTO KOUT Centrum. Na cestách ji nepřehlédnete díky originálnímu designu auta.

Hyundai TUCSON je nejoblíbenějším vozem českých individuálních zákazníků v segmentu SUV-C, dle počtu registrací (zdroj: Ministerstvo dopravy ČR). Jana bude na svých cestách jezdit s dynamickou verzí N Line, inspirovanou motorsportem. Díky motorizaci 1,6 T-GDI 4x4 110 kW zvládne bez problémů horský terén či cestu na sněhu, mokru, náledí, blátě nebo písku. Charakteristickým rysem modelu TUCSON N Line jsou např. odvážnější a sportovnější 19“ kola z lehkých slitin. Zajímavé designové zpestření nabízí odlišné lakování střechy.

Jana Czeczinkarová, česká bikerka a cyklokrosařka, absolvovala velmi úspěšný rok 2022, kdy ve svých 25 letech získala titul Mistryně České republiky v Olympijské disciplíně Cross Country MTB 2022, XCO - ženy Elite a celkové vítězství Českého poháru horských kol 2022. Ve zdárném tažení pokračuje i letos, kdy 1. 4. 2023 zvítězila mezi ženami v Kutné Hoře v rámci seriálu Českého poháru horských kol.

Vítězové patří k sobě. Janě gratulujeme a moc děkujeme i za skvělou dosavadní reprezentaci naší společnosti. Jsme moc rádi, že náš Hyundai TUCSON bude Janu doprovázet za úspěchy i v dalším období.

Poznejte i vy modelovou řadu Hyundai TUCSON. Nabídku nových skladových vozů najdete zde: https://www.autokout.cz/hyundai/tucson/novy-vuz

 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.