Ceny odhaleny!
Seznamte se s novými modely užitkových vozů Renault.

 

Nový Renault Express Van

Praktická a úsporná dodávka vhodná především pro zákazníky, kteří si jsou perfektně vědomi svých potřeb.

 

 
 • Příjemnější pobyt uvnitř vozidla s úložnými prostory o objemu přibližně 48 litrů, což je nejvyšší objem ve své kategorii.
 • Praktické nakládání! Velká šířka posuvných bočních dveří (716 mm). Délka ložné plochy (1,91 m) a objem nákladového prostoru (až 3,7 m³) za pevnou přepážkou na nejlepší úrovni na trhu.
 • Konektivita: indukční nabíjení, až tři zásuvky USB a čtyři zásuvky 12 V a multimediální systém EASY LINK s 8“ displejem, zrcadlením smartphone a navigací.
 • Posílená bezpečnost s displejem Rear View Assist, různými řešeními na zlepšení viditelnosti mrtvých úhlů a systémem stabilizace přívěsu.
 • Čtyři benzínové a dieselové motory.
 

Nový Renault Express Van začíná na ceně 290 000 Kč bez DPH ve výbavě Business s motorem TCe 100.

 

 

Nový Renault Kangoo Van

Inovativní dodávka se sportovním a dynamickým stylem. Doporučujeme zejména v případě, že od svého vozu žádáte moderní technologie a inovativní řešení. K dispozici je i unikátní boční vstup do nákladového prostoru Open Sesame by Renault.

 

 
 • Snadné nakládání!
 • Open Sesame by Renault: díky absenci B sloupku má nový Kangoo Van na pravé straně nejširší vstup na trhu o šířce 1 446 mm.
 • Easy Inside Rack: pod střechou umístěný nosič pro snadnou přepravu dlouhých předmětů.
 • S nákladovým prostorem o objemu až 3,9 m³ je i základní model nejlepším ve své třídě.
 • Nový atletický design exteriéru s výraznými bočními křivkami.
 • Moderní interiér s 60 litry užitečných a snadno přístupných úložných prostorů, k dispozici se dvěma nebo třemi předními sedadly.
 • Dvanáct nových asistenčních systémů pro řidiče poskytuje při řízení klid: aktivní nouzové brzdění, lepší viditelnost v mrtvém úhlu, systém trvalého výhledu vzad a mnoho dalších.
 

Nový Renault Kangoo Van je dostupný ve výbavě Cool od 443 000 Kč bez DPH.

 

 

Nový Renaut Trafic Combi a Nový Renault Trafic Spaceclass

Modernizované provedení ve třech variantách plně pokrývajících potřeby zákazníků. Základní osmi nebo devítimístné provedení Combi je doplněno pěti až šestimístnou verzí Combi Van, která spojuje pohodlí pasažérů s velkým prostorem pro náklad, ať se jedná o pracovní náčiní nebo sportovní vybavení. Náročným zákazníkům vyhledávajícím luxus na palubě je pak určena verze SpaceClass.

 

 

 

Subjekty specializující se na dopravu turistů a VIP budou moci vybavit vůz paketem Signature a koženými sedadly, aby vytvořili skutečný prostor „business class“. Bez námahy se promění na skutečný mobilní obývací pokoj (který může pojmout až 5 naproti sobě sedících osob) se stolkem uprostřed a s otáčivými a posuvnými sedadly v druhé řadě.
Zákazníci, kteří chtějí podnikat výlety, se mohou spolehnout na verzi Escapade. Je koncipována jako rekreační vozidlo a zadní trojmístnou lavici lze přeměnit na postel o délce až o délce až 1,90 m. Je vybavena sklopným stolkem a čtecí lampičkou na boku, a je tak ideálním společníkem pro cestování bez jakýchkoliv omezení.

Nový Renault Trafic Combi od 750 000 Kč vč. DPH za motorizaci dCi 110 ve výbavě Business.

Nový Renault Trafic Combi Van od 780 000 Kč vč. DPH za motorizaci dCi 110 ve výbavě Cool.

Nový Renault Trafic SpaceClass od 1 070 000 Kč vč. DPH za motorizaci dCi 150.

 
 
 

Neváhejte nás kontaktovat:

 Michal Procházka
 

Vedoucí prodeje
Renault

Michal Procházka

+420 326 905 040

+420 775 350 894

michal.prochazka@autokout.cz

Napište mi
 
 Vendula Pokorná

Prodej vozidel
Renault

Vendula Pokorná

+420 326 905 040

+420 775 279 390

vendula.pokorna@autokout.cz

Napište mi
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace