Auto Kout to rozjel na Dětském dni 2023 v Brandýse

Jako každý rok i letos proběhl Dětský den v Brandýse nad Labem. V sobotu 27. 5. se v místním sokolském areálu sešel tým nadšenců, který opět dokázal připravit jedno velmi radostné odpoledne všem dětem i jejich rodičům.

Akci organizuje Petr Popelka se svými kolegy z Jídelny Popelka, s pomocí společnosti Office Pro a ve spolupráci s Domem dětí a mládeže.

Kromě dalších sponzorů z Brandýsa nad Labem a blízkého okolí podpořila tuto aktivitu i naše společnost AUTO KOUT Centrum. Opět jsme se zapojili a stali se jedním ze stanovišť, kde děti dostávaly razítka za splněné úkoly. U nás si mohly vyzkoušet různé sporty, cílem bylo trefit branku různým způsobem (fotbal, házená, tenis, florbal, frisbee). Naši ambassadoři Honza Váňa a Jana Czeczinkarová provedli těmito aktivitami i ty nejmenší. Děti si za své výkony odnesly nejen razítko, ale i dárky od společnosti Hyundai Motor Czech (balonky, míče, omalovánky) a další pozornosti od Jany a Honzy (např. pexesa, kalendáře a další).

Součástí Dětského dne byl také doprovodný program. Jako první vystoupili naši ambassadoři, jak jinak než se sportovním tématem. Připravili si pro děti soutěž s pohybovými aktivitami, a protože legrace musí být, výhrou byly párky v rohlíku.

Rodiče dětí využili příležitosti prohlédnout si naše vystavené vozy Hyundai TUCSON a poslední žhavou novinku Hyundai IONIQ 6. TUCSON je nejčastější volbou individuálních zákazníků v segmentu SUV-C (dle údajů z registrací Ministerstva dopravy). IONIQ 6, přelomový elektromobil, získal ocenění Světové auto roku 2023, včetně kategorií Světový elektromobil roku a Světový automobilový design roku. Oba modely si můžete prohlédnout i vyzkoušet u nás.

Tradičně celým dnem provází skvělý moderátor Jan Tuna. I s jeho přispěním se ze sobotního odpoledne stala jedna velká porce zábavy, zakončená Mašinkou na pódiu, do které se zapojil i náš tým AKC. A samozřejmě nemohla chybět oblíbená dortová bitva a hraní v pěně od Hasičů Brandýs nad Labem.

Jak říká Honza Tuna, je krásné rozdávat radost.

Těšíme se na viděnou příští rok – 1. 6. 2024.

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.