AUTO KOUT CENTRUM podporuje sportovní aktivity dětí a mládeže po celé České republice

Naše společnost se stala Generálním partnerem projektu Sportovní den mládeže s TAJV.

Jedná se o sportovně-edukační projekt pro děti a mládež ve vybraných místech České republiky. Hlavním cílem projektu je prohloubit důležitost pohybu a sportu mezi dětmi, a přivést tak děti zejména školního věku k pravidelným pohybovým aktivitám v jejich volném čase. Považujeme tento koncept za velmi prospěšný a důležitý, o to víc, že děti se často k pohybu vrací po velmi dlouhé koronavirové sportovní odmlce.

Duchovním otcem a zároveň i organizátorem projektu je profesionální trenér a vysokoškolský pedagog Mgr. Jan Váňa. Jeho vztah ke sportu je velmi motivační a díky svému pedagogickému vzdělání dokáže pracovat zábavným způsobem i s dětmi. Výčet sportovních aktivit, které si děti mohou užít, je pestrý – tenis, florbal, házená, basketbal, volejbal a fotbal. Tedy vše, co lze realizovat na venkovním hřišti u základní školy či v blízkém okolí v rámci místního sportoviště. Všechny tyto aktivity si mohou děti vyzkoušet, a zjistit tak, co je baví nejvíce.

Projekt je naplánován na 170 místech po celé ČR. V rámci každého sportovního dne bude vybrán vždy jeden vítěz, který bude danou lokalitu reprezentovat v prosinci roku 2021 v Poděbradech ve velkém celostátním závěrečném finále. Kdo ví, třeba se právě v tomto okamžiku začne rýsovat budoucí dráha úspěšného sportovce. A i kdyby ne, nejdůležitějším posláním této akce je rozpohybovat děti.

Abychom realizaci projektu max. usnadnili, zapůjčili jsme 18. 6. 2021 organizátorovi akce nový Hyundai TUCSON, a to na celý rok. Vůz je opatřený výrazným designem v barvách projektu Sportovní den mládeže a logem našeho dealerství AUTO KOUT CENTRUM. Pan Váňa tak bude na svých cestách za prospěšnými aktivitami propagovat nejen naši společnost, ale i zcela nový model jednoho z nejoblíbenějších SUV - Hyundai TUCSON.

„Aktivity, které podporují pohyb dětí na čerstvém vzduchu, velmi vítáme. Naše společnost považuje pohyb a sport za důležitou součást života každého z nás, zejména pak těch nejmladších, kteří jsou naší budoucností,“ vysvětluje důvody spolupráce Filip Kout, jednatel AUTO KOUT CENTRUM.

„Pan Váňa nás nadchnul nejen velkým elánem a energií, ale i vysokou profesionalitou. Připravit takto velký projekt na celonárodní úrovní vyžaduje mnoho času a úsilí při jednání se školami a městy. Rádi jsme jako Generální partner projektu zajistili spolehlivou mobilitu,“ doplňuje Světlana Votočková, marketingová manažerka společnosti.

Zapůjčený vůz Hyundai TUCSON je v benzínové verzi a s pohonem 4x2, v bílé barvě a ve výbavě SMART. Bezpečnost zajistí např. sledování mrtvého úhlu, varování pro bezpečné opuštění vozidla, parkovací kamera a senzory, autonomní nouzové brzdění s detekcí vozidel, chodců a cyklistů. O komfort se postará např. vyhřívání předních sedadel a volantu. Samozřejmostí je bezdrátové nabíjení mobilních telefonů.

A jaké jsou první dojmy z jízdy? "V celorepublikovému projektu Sportovní den mládeže s TAJV je přesun z místa na místo tzv. denní chleba. Přesuny po České republice jsou náročné. Náš nový Generální partner, AUTO KOUT CENTRUM, mi nabídl k přesunům skvělou volbu - nový Hyundai TUCSON. Při cestách do neznámých krajů ČR mám stále zapnutou navigaci, která mě navádí přímo z velkého displeje na palubní desce vozidla. Pochvaluji si velký prostor v zadní části vozidla, kde převážím veškerý sportovní materiál na akce, včetně odměn dětem do soutěží. Během cest řeším mnoho pracovních telefonátů, takže vítám propojení telefonu s vozem a vyřizování hovorů přímo za jízdy, a to bez jediného doteku na mobil,“ chválí Jan Váňa, organizátor projektu.

Poznejte i vy modelovou řadu Hyundai TUCSON. Nabídka nových skladových vozů zde: https://www.autokout.cz/hyundai/tucson/novy-vuz

Bližší informace o projektu Sportovní den mládeže:

https://www.instagram.com/tajv.cz/

https://www.facebook.com/TenisovaAkademieJanVana

https://www.tajv.cz/

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.