AUTO KOUT CENTRUM podporuje spolehlivou mobilitu pěstounské rodiny

Naše společnost se rozhodla podpořit jednu velkou pěstounskou rodinu, která potřebuje nové 9-místné auto, aby mohla zajistit komfortní a bezpečný převoz všech 8 dětí.

Brzy se rodina rozroste o další dítko, které hledá domov. Čtyři z dětí mají zdravotní problém, který vyžaduje časté návštěvy u lékařů specialistů.

Před 10 lety si manželé Greplovi pořídili starší 9-místné auto, které ale již dosluhuje a je potřeba pořídit auto nové. Naše společnost takový vůz dodá za zvýhodněných podmínek. Pořád ale zbývá doplatit vysokou částku, a právě proto vznikla sbírka přes platformu Donio. Celý příběh rodiny včetně sbírky najdete zde: https://www.donio.cz/velke-auto-pro-velkou-pestounskou-rodinu

Vybrané peníze z této sbírky budou použity k nákupu automobilu Renault TRAFIC, verze L 1 Equilibre Blue dCI 150 6e, který je 9-místný. Automobil byl vzhledem ke zdravotnímu stavu dětí doporučen lékařem.

Prosíme vás o zvážení možnosti sdílet tuto sbírku mezi své známé a přátele. Každý příspěvek se počítá a může pomoci rodině v jejich náročné, ale krásné misi. Pokud byste měli zájem se do sbírky zapojit i vy, byť jen nepatrným symbolickým příspěvkem, bude to pro tuto rodinu ohromnou pomocí.

Dokážeme společně pomoci rodině, která má obrovské srdce, velký domov pro mnoho dětí, ale příliš staré a nespolehlivé auto?

Děkujeme předem všem našim čtenářům, zákazníkům i partnerům za jakoukoliv formu sdílení či pomoci.

 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.