Aktuální informace v souvislosti s COVID-19

Vážení zákazníci, vážené zákaznice,
rádi bychom Vás informovali o aktuálním stavu na našich autosalonech v souvislosti s dopadem vládních opatření a situací s COVID-19.

Naše servisní místa Hyundai, Renault i Dacia zůstávají otevřená. Při servisu Vašeho vozu dodržujeme přísná hygienická opatření.

Servis a prodej náhradních dílů je Vám plně k dispozici.

I nadále přijímáme rezervace termínů na přezutí zimních pneumatik i servisní služby.

PRODEJ NOVÝCH, PŘEDVÁDĚCÍCH A OJETÝCH VOZŮ

Z důvodu nařízení vlády ČR realizujeme nyní prodej prostřednictvím telefonické a e-mailové komunikace, naši prodejci jsou Vám plně k dispozici. Vyzvednutí již objednaného / zakoupeného vozu je možné po telefonické domluvě s Vaším prodejcem.

Všichni prodejci jsou i nadále připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy, zpracovat individuální nabídku na skladové vozy i vozy do výroby, nechat schválit financování – tedy vše, co je možné vyřešit pro Vaše pohodlí z domova. Nemusíte tak s nákupem automobilu čekat.

Naši nabídku nových, předváděcích i ojetých vozů si můžete prohlédnout zde:

 
 

Tento stav platí od 22. 10. 2020 do odvolání. Nařízení vlády ČR plně respektujeme a věříme, že se situace brzy zlepší. O případných změnách Vás budeme informovat.

Prosíme Vás, abyste při vstupu do autosalonu používali roušky, respirátory nebo jiné ochranné pomůcky. Také Vás prosíme o minimalizaci času stráveného na autosalonu, a to pouze po dobu předání vozu na servis a vyzvednutí vozu ze servisu. Důvodem je ochrana Vašeho zdraví i zdraví našich zaměstnanců.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví
Váš team AUTO KOUT CENTRUM

 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.