ON-LINE PREZENTACE VOZU,
AUTO DOMŮ a PRODEJ NA DÁLKU

Vážení zákazníci, vážené zákaznice,
Uvědomujeme si, že některé nákupy prostě nepočkají. A stejně tak je tomu s pořízením nového vozu. Abychom vám v této ne zcela příznivé době maximálně ulehčili celý proces výběru auta, připravili jsme pro vás několik možností, jak se i z pohodlí vašeho domova rozhodnout pro ten správný vůz.

 

ON-LINE PREZENTACE VOZU

Kromě bezpečné osobní návštěvy u nás vám nyní nabízíme možnost ON-LINE PREZENTACE VOZU, který vás na našich stránkách zaujal, a to přes aplikaci WhatsApp. Všichni naši prodejci jsou připraveni prezentovat vám díky této aplikaci jakékoliv detaily vozu, na které si jen vzpomenete.
Ze svého domova tak vedete videohovor s prodejcem, který je v autosalonu a snaží se v jednání s vámi postupovat tak, jako byste byli v přímém osobním kontaktu. Ukáže vám veškeré funkční prvky na voze vystaveném v salonu a vy se můžete na cokoliv zeptat a nechat si předvést.

 

AUTO DOMŮ

V případě ojetých a předváděcích vozů nyní nově nabízíme službu AUTO DOMŮ. Tato služba je z logistických důvodů limitována vzdáleností do 20 km od našich provozoven a v závislosti na naší aktuální kapacitě a možnostech. Takové vozidlo vám samozřejmě dovezeme vydezinfikované až před dům.

 

PRODEJ NA DÁLKU

Máte již vybraný konkrétní skladový vůz a s naším prodejcem jste si prostřednictvím videoprohlídky představili a vysvětlili vše, co vás na vozidle zajímalo? Zbývá tedy jen doladit a vyřešit potřebné detaily smlouvy, pojištění i financování vašeho vybraného vozu. I v takovém případě je možné postupovat tzv. NA DÁLKU, z pohodlí vašeho domova. V závěru vás čeká samotné předání nového automobilu na jedné z našich provozoven.
I nadále vám zůstáváme k dispozici v plném nasazení a bezpečí na všech našich provozovnách. Výše uvedené možnosti jsou doplněním našich stávajících služeb pro vás, naše zákazníky.

 

Vážíme si vás a přejeme vám pevné zdraví a šťastnou ruku při výběru vašeho nového vozu.

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace