Autorizovaný dealer RENAULT, DACIA a HYUNDAI

AUTO KOUT CENTRUM - AUTORIZOVANÝ DEALER RENAULT AUTO KOUT CENTRUM - AUTORIZOVANÝ DEALER DACIA AUTO KOUT CENTRUM - AUTORIZOVANÝ DEALER HYUNDAI

O firmě

O společnosti Auto Kout Centrum s.r.o.

Areál Auto Kout Centrum s.r.o.

Vznik společnosti se datuje od roku 1991. Pod názvem "KOBA" byla založena firma zabývající se provozováním autoopravárenských služeb. Naší hlavní činností byly opravy karoserií, běžné opravy a údržba automobilů. Po krátkých začátcích v "garáži" byl v roce 1992 vybudován nový servis v Přezleticích u Prahy se zaměřením na odborné klempířské a mechanické práce pro automobily tuzemské i zahraniční výroby.

Postupná specializace na francouzské vozy nakonec vyústila ve snahu o získání zastoupení prodeje a oprav vozidel značky – RENAULT.

Podmínkou smluvního partnerství se značkou Renault bylo zřízení nové provozovny v lokalitě Praha – Východ, v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi. Tak vzniklo nové zázemí pro AUTO KOUT CENTRUM.

Na jaře roku 1996 byla uzavřena smlouva se společností Renault Česká Republika, a. s. a již na podzim jsme slavnostně otevřeli nový autosalon společně se specializovaným servisním pracovištěm.

S tímto úspěšným vykročením na automobilový trh a stále přibývajícím počtem klientů, postupem času vyvstala akutní potřeba zvýšení kapacity servisních a prodejních prostorů. Z tohoto důvodu se v průběhu dalších let provoz rozšířil o vlastní prodej ojetých vozidel a zvětšilo se tak servisní zázemí na dvojnásobek. Dále byla zřízena samostatná rychloklempírna a umývárna vozidel.

V září roku 2005 jsem rozšířili provozovnu v Brandýse nad Labem o novou moderní karosárnu, lakovnu a pracoviště nové koncepce značky Renault - RENAULT MINUTE, tzv. servis bez objednání. Po otevření těchto provozů můžeme našim zákazníkům nabídnout nadstandardní služby spojené s prodejem a servisem vozidel.

V prosinci roku 2005 jsme získali autorizované dealerství značky DACIA, skupiny Renault.

V listopadu roku 2010 jsme získali autorizované dealerství značky HYUNDAI. K této příležitosti byl také postaven a slavnostně otevřen nový showroom HYUNDAI se servisním zázemím v areálu AUTO KOUT CENTRA.

V prosinci 2010 byla postavena a otevřena nová prodejna vozů značky Dacia.

V Brandýse nad Labem tak vzniklo profesionální a kvalifikované pracoviště AUTO KOUT CENTRA, které je připraveno kdykoliv se postarat o váš vůz.

AUTO KOUT CENTRUM klade důraz na kvalifikaci všech zaměstnanců. Samozřejmostí celého našeho prodejního i servisního týmu jsou pravidelná školení a rekvalifikace.

Servisujeme všechny značky. Naší předností jsou přijatelné ceny, lety prověřená kvalita práce a tedy i bezpečnost.

Mnoho šťastně ujetých kilometrů přeje
Tým AUTO KOUT CENTRA

Virtuální prohlídkaTyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace