Autorizovaný dealer RENAULT, DACIA a HYUNDAI

AUTO KOUT CENTRUM - AUTORIZOVANÝ DEALER RENAULT AUTO KOUT CENTRUM - AUTORIZOVANÝ DEALER DACIA AUTO KOUT CENTRUM - AUTORIZOVANÝ DEALER HYUNDAI

Volná místa

AUTO KOUT CENTRUM hledá pracovníka na obsazení následující pozice.

Prodejce osobních a užitkových vozů Renault, Dacia, Hyundai

Jsme autorizovaný prodejce nových i ojetých  osobních a užitkových vozů Renault, Dacia a Hyundai. Do našeho týmu hledáme novou posilu pro plnění prodejního cíle. Jedná se o pozici zaměřenou čistě na aktivní prodej vozů soukromým osobám a firemním klientům.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • práci s PC (MS Word, MS Excel, internet, výhodou Power Point pro tvorbu vlastních prezentací)
  • min. 1 rok praxe na pozici prodejce vozů
  • orientaci na trhu automobilového průmyslu
  • vztah k obchodní činnosti
  • vynikající slovní i písemný projev
  • perfektní komunikaci s lidmi
  • uctivý a férový přístup ke klientovi,  zaměstnavateli i  kolektivu
  • časovou flexibilitu, loajalitu,  poctivost
  • proaktivní a samostatný přístup k práci
  • ochotu a zájem učit se nové věci

Nabízíme:

  • stabilní zázemí rodinné firmy fungující na poli automobilového průmyslu přes 20 let
  • zajímavou náplň práce
  • vynikající finanční ohodnocení  (fixní plat + procenta za plnění stanoveného prodejního cíle) + další benefity
  • přátelský a stabilní kolektiv
  • moderní, krásné a čisté pracovní prostředí
  • férový přístup zaměstnavatele
  • technické vybavení potřebné k prodeji (telefon, počítač, v případě osobních návštěv u  klienta k dispozici  firemní vůz)
  • setkávání s novými lidmi
  • možnost profesního růstu

Náplň práce:

  • aktivní oslovení a následná péče o příchozího potencionálního klienta (zjištění důvodu návštěvy a potřeb klienta, následná prezentace modelů, pozvání ke stolu a učinění konkrétní nabídky automobilu během přátelského posezení u kávy či minerálky)
  • na základě dohody s nadřízeným akvizice (kontaktování klienta prostřednictvím telefonu, emailu, dále osobní schůzky na pracovišti, ve firmách,  případně i u soukromých osob)
  • postupné vytváření si vlastního portfolia klientů
  • tvorba cenových nabídek,  návrhu financování, pojištění, nabídky příslušenství
  • prodej vozu od začátku do konce
  • kontrola a zajištění perfektního stavu vystavovaných i předávaných vozů
  • péče o stávající klientelu (zjišťování potřeb, dotazy na spokojenost, případně obměna vozidla)
  • aktivní účast na každoměsíčním vytváření lepších podmínek prodeje, dále na marketingových aktivitách pro podporu prodeje vozů soukromým osobám i firemním klientům (pravidelné schůzky obchodního týmu – nápady, návrhy, připomínky ze strany prodejců i vedoucího prodeje týkající se dosažení stanoveného prodejního plánu)

Zaujala Vás vypsaná pozice a máte pocit, že byste právě Vy mohl/mohla být posilou našeho týmu? Tak neváhejte a kontaktujte nás.

Filip Kout, email: filip.kout@autokout.cz
Martin Hála, email: martin.hala@autokout.cz

Generic placeholder image